מריה קארי היא הרבה דברים, ואם יש דבר אחד שהיא לא - זה ביישנית. בקליפ החדש שלה לשיר "I Don't" מלכת הדיוות מגיבה, באופן הלא מעודן המתבקש ממנה, לקריסת הזוגיות שלה עם ארוסה לשעבר המיליארדר ג'יימס פקר. והיא עושה זאת בצורה המושלמת ביותר - נקמה.

בקליפ אפשר לראות את מריה שורפת את שמלת הכלה שהיא הייתה אמורה ללבוש בחתונתם, משהו פשוט של ולנטינו שעלה 250 אלף דולר. כדי להוסיף עוד קצת דלק למדורה (אהמ אהמ), מסתבר שהקליפ גם צולם בבית בו התגוררו השניים יחד. לטובתכם נגלה גם ששריפת השמלה הדרמטית מתרחשת מתחילה ב-3:43.

מריה כבר הודתה שהשיר, שבו היא מארחת את הראפר YG, הוא תגובה פומבית לפרידה שעברה. "מאז שהסתיים סיבוב ההופעות שלי לקחתי קצת זמן כדי לעבד את הרגשות שלי והתחלתי לכתוב שיר שיבטא את מה שעברתי", היא אמרה. "ואם את לא מקבלת את האהבה שאת צריכה ממישהו שאת אמורה להיות במערכת יחסים אמיתית איתו, אז למה להישאר במצב הזה?".

בתחילת הקליפ אפשר לראות את מריה בורחת כשהיא לבושה בשמלת הכלה מהבית שהשניים חלקו. עם שורות כמו "הרסת את כל מה שהיה לנו, בטח אתה חושב שאני אחזור" ו"אני הצקתי כי חשבתי שאיכשהו אני יכולה לסמוך עליך", המסר בשיר די ברור - מריה קארי מיצתה את מר פקר. ואת השמלה המוגזמת הזאת.