אין תמונה
ריהאנה? לא מכירה

ההוצאה החדשה של ביונסה הסעירה את התקשורת באמריקה וגופי התקשורת מהחשובים בעולם, כמו ה-TIME, ה-CNN והבילבורד, התחרו ביניהם בהפצת השמועות והראיות למה שעומד להתחולל באלבום החדש.

אבל הלילה התברר שההר הוליד עכבר, וגם מסמך (כנראה מזויף) של הלייבל שלה, לא אומר שמה שכתוב בו נכון. אכזבה מסוימת נרשמה כאשר התברר מה באמת ביונסה מוציאה רשמית החל מה-24 בחודש, עם פתיחת קדחת המכירות של הכריסטמס.

ובכן, מדובר בקופסה של ארבעה דיסקים בשם "Beyoncé Platinum Edition Box Set", שכוללת שני תקליטורי שמע ושני די.וי.די. דיסק אחד הוא האלבום "Beyonce" שיצא בדצמבר שעבר עם 14 שירים. די.וי.די אחד מכיל את 15 הקליפים שיצאו במקבל לאותו האלבום כחלק ממנו.

רק שני שירים חדשים, וארבעה רמיקסים

הדיסק השני, והמעניין באמת, כולל רק שני שירים חדשים, בשם "7/11" ו-"Ring Off". לצידם יש ארבעה רמיקסים שטרם יצאו, לשירים מהאלבום: "Drunk in Love" ברמיקס עם קנייה ווסט (וג'יי זי), "Flawless" עם ניקי מינאז' (שיצא כסינגל), "Blow" ברמיקס עם פארל וויליאמס, ו-"Standing on the Sun" ברמיקס עם מיסטר וגאס.

הדי.וי.די השני מתעד את המופע "Mrs. Carter Show" איתו הופיעה ביונסה בעולם משך כשנה, ובו שילבה שירים מהאלבום האחרון, למשל "Drunk In Love" יחד עם ג'יי זי על הבמה. כלולים בו בסך הכל עשרה ביצועים חיים לשירים בגרסת וידיאו, כולל להיטים גדולים מהאלבום "4", כמו "Run The World (Girls)" ו-"1+1".

כבונוס למעריצים כולל המארז גם גרסה מוקטנת של לוח השנה של ביונסה לשנת 2015, וכמובן אוספי תצלומים מהממים של הכוכבת גדולה בעולם המוזיקה.