מריה קארי ואנשיה אולי מנסים להסתיר את זה, אבל מקורות דיווחו בימים האחרונים על כך שהכוכבת מכרה את טבעת היהלום העצומה שנותרה לה אחרי הפרידה מהמיליארדר האוסטרלי ג'יימס פאקר. כזכור השניים ניהלו מערכת יחסים ממושכת לפני מספר שנים ואפילו הכריזו על אירוסים בינואר 2016. על הדרך הם הציגו בפני כלי התקשורת את הטבעת שכוללת יהלום במשקל 35 קראט.

A post shared by RumorFix (@rumorfix) on

עשרה חודשים אחרי אותה הכרזה, בני הזוג נפרדו ורק שנה לאחר מכן הגיעו לפשרה בהסכם הפרידה שנחתם ביניהם. מריה, שלפי מקורבים בזבזה לא מעט מכספו של איש העסקים, יצאה ממערכת היחסים הזאת עם כמה מיליוני דולרים, ובנוסף זכתה לשמור את הטבעת לעצמה. לפי הערכות שונות שוויה עומד על כ-10 מיליון דולר.

לפני מספר שבועות מריה שלחה את אנשיה לבצע עסקת מכירה חשאית מול תכשיטן מלוס אנג'לס. מקורות מספרים שאותו תכשיטן הצליח להוריד את מריה ל-2.1 מיליון דולר עבור הטבעת, סכום הנמוך בהרבה מאותן הערכות שפורסמו. מעריצים טוענים שייתכן והעסקה המהירה התבצעה בעקבות צורך של מריה לכסף זמין וחשש לפשיטת רגל.

מקורב לזמרת סיפר: "הסכם סודי נחתם והתכשיטן כבר מתכנן למכור את הטבעת היחידה במינה לגורם אחר. אנשיה של מריה נואשים לשמור על המכירה בסוד מהתקשורת ואפילו איימו על התכשיטן בתביעה אם יחשוף את שמה של הזמרת". הוא הוסיף גם ש"שוויה של הטבעת נמוך בהרבה משפורסם באתרי הרכילות השונים". אותו אדם גם שלל את טענות המעריצים לגבי בעיות הכלכליות אצל הזמרת: "יש לה כמה בתים, יש לה רפרטואר להיטים שממשיך להכניס לה כסף והיא אחראית לכמה מופעים מאוד מצליחים".