בסוף השבוע האחרון ליידי גאגא הוציאה שיר חדש בשם "Stupid Love", כצעד הראשון מתוך הקאמבק המוזיקלי שלה. מעריציה של הזמרת ניחשו שהשיר נועד לקדם אלבום חדש, אבל רבים מהם לא העלו על הדעת שהפרויקט הגדול יגיע כבר בחודש הבא.

גאגא, שהקדישה את שנותיה האחרונות לעבודה על הסרט "כוכב נולד" ולסיבוב ההופעות בלאס וגאס, הכריזה השבוע ששמו של האלבום השישי שלה הוא "Chromatica" ושהיא תוציא אותו ב-10 באפריל. היא שוחחה על האלבום עם זאיין לואי בפודקסט שלו, שעלה לשרתי אפל מיוזיק.

"מוזיקה זה מה שריפא אותי בחיי, נקודה. זה ריפא אותי פעם נוספת כשעבדתי על האלבום הזה", גאגא סיפרה, "האלבום כולו עוסק בהחלמה ובאומץ. כשאנחנו מדברים על אהבה, אני חושבת שזה מאוד חשוב לזכור בעובדה שדרוש המון אומץ בשביל להתאהב במישהו".

View this post on Instagram

‪Welcome to “Chromatica”, coming April 10. Pre-order now ⚔️ ‪ This is not the album cover but we made it for you to enjoy in the meantime ‬

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on

היא המשיכה: "אני מסוגלת להסתכל על העולם מאיזה כיוון שאני בוחרת. זה לא אומר שאני מוחקת את הדברים השליליים. זה רק אומר שאני יכולה לשנות את המסגרת סביב החוויות בחיי, בשונה מהצורה ששאר העולם מגדיר את אותם הרגעים".