הראפר יאנג ת'אג נעצר ביום שני האחרון יחד עם 25 איש מהלייבל שלו Young Stoner Life. לפי כתב האישום שהגיע לידי CNN, תאג ושותפיו "קשרו קשר למען המטרה המשותפת של השגת כספים ורכוש באופן לא חוקי, באמצעות דפוס של סחיטה באיומים". אנשיו של תאג' טענו שמדובר בשערוריה שהרשויות רואות את חברת התקליטים שלו ככנופיית רחוב.

ברביעי האחרון נרשמה התפתחות בתיק נגד YSL כשהרפאר גאנה הסגיר את עצמו למשטרה. הראפר נחשב לחברו הטוב ביותר של תאג' ובין הראשונים שחתמו אצלו בלייבל. 26 העצורים, כשתאג' וגאנה ביניהם, מואשמים ב-56 סעיפים. 

בין האישומים שמופנים כלפי כל הקבוצה הגדולה: רצח, שימוש בסמים, סחר בסמים, עבירות נשק, חטיפת רכבים וגניבות רבות אחרות, שנעשו בין היתר במסגרת פעילות בכנופיות וסחיטה. גאנה באופן ספציפי, מואשם שביצע עבירות כמו קבלת רכוש גנוב וסחר בסמים.

לטובת מי שלא בקיא, נזכיר שגאנה וגם יאנג ת'אג נעצרו שניהם באטלנטה עוד ב-2017 על החזקת סמים, ונגד ת'אג הוגש כבר אז כתב אישום שהתהליך המשפטי שלו עדיין מתרחש. הלייבל העצמאי של ת'אג נהיה מרכזי מאד בסצנת ההיפ הופ והאלבום השלישי שלו DS4Ever, כיכב במקום הראשון במצעדים של בילבורד. רק בחודש האחרון הוא הספיק עוד לככב כאורח המוזיקלי ב-SNL ולהגיע למט גאלה שהתרחשה בשבוע שעבר, ככה שבשלב הזה של חייו - אין ספק שזו כנראה פגיעה קשה בקריירה.