אחד הדברים מהם כל האמנים פוחדים יותר מכל הוא הדלפה מוקדמת של שיריהם. בעבר שירים ואלבומים שהודלפו לפני מועד היציאה גרמו להפסדים כספיים עבור האמן וחברת התקליטים שלו, ובנוסף, ההדלפה הובילה לפגיעה בהישגים של אותם שירים במצעדי הלהיטים.

מי שנאלצת להתמודד עם תקרית כזאת בימים אלה היא דואה ליפה: הזמרת הבריטית המצליחה תכננה לשחרר את אלבומה השני, "Future Nostalgia",  בתחילת החודש הבא, אבל האקרים שפרצו למחשבים של חברת התקליטים שלה, 'וורנר רקורדס', איתרו את השירים החדשים והפיצו אותם ברשת.

אתמול (שני) סיפרה ליפה בבכי על ההדלפה דרך שידור חי ששיתפה בעמוד האינסטגרם שלה, אחריו עוקבים יותר מ-40 מיליון משתמשים.

"ניסיתי להתנתק מכל הלחץ ולא לתת לזה להגיע אליי. עבדתי באולפן ההקלטות עם החברים שלי ויצרתי משהו שאני מאוד גאה בו ושגורם לי להרגיש טוב", היא סיפרה במהלך הסרטון. "אני רוצה לשמח אנשים, וברגע שאני מוציאה את המוזיקה שלי החוצה אני מבינה שזה כבר לא שלי, זה שלכם. מקווה שזה יגרום לכם לחייך, במיוחד בזמנים שכאלה".

בעקבות ההדלפה, דואה ואנשי הצוות שלה החליטו להקדים את מועד היציאה של האלבום ולשחרר אותו כבר ביום שישי הקרוב (27.3) בשביל להימנע מאובדן השמעות רב מדי.

בחודשים האחרונים הזמרת הוציאה מתוך האלבום את שני הסינגלים המצליחים "Don't Start Now" ו-"Physical", לצד שיר הנושא שיצא כטיזר, ולפי השמועות היא תכננה לשחרר טיזר נוסף לפני תאריך היציאה המקורי של האלבום, ובמקום זאת היא נאלצת להוציא את האלבום בשלמותו מוקדם מהמתוכנן. לא נעים.