אחרי ההצלחה המטורפת לה זכה בשנים האחרונות, פארל וויליאמס מחליט לשים על הולד את קריירת הסולו שלו (גם אם זה לכמה רגעים) ולחדש את פעילות להקתו N.E.R.D, בעזרת סינגל הקאמבק החדש "Lemon", בו מתארחת ריהאנה. מתברר שההקלטות המשותפות של הלהקה איתה החלו כבר ב-2009, אבל כל החומרים שיצאו משם נגנזו, אפילו שיתוף פעולה מדובר עם קייטי פרי. היינו בטוחים שמדובר בשיר חדש, אבל אחרי שגילינו שרירי וההרכב החלו לקדם את הסינגל עוד לפני שנתיים וחצי, אנחנו נוטים להאמין שהוא הוקלט מזמן, עבר רימייק ויצא רק עכשיו לאוויר העולם.

בינואר 2015, ריהאנה העלתה לאינסטגרם תמונה עם הכיתוב: "Tell  tha paparazzi get tha lens right". המעריצים היו בטוחים שמדובר במילים משיר חדש שיכלל באלבומה השמיני (שיצא רק שנה לאחר מכן). חודש אחר כך, פארל העלה תמונה עם אותו הכיתוב, אבל שיר שכולל את השורה הזאת לא הגיע, עד אתמול. לא מדובר בשיתוף פעולה שגרתי עבור ריהאנה. בהפקה המורכבת הזאת היא מבצעת קטע ראפ, ובקליפ שלה תוכלו למצוא אותה בשניות הראשונות, כשהיא מגלחת את ראשה של הרקדנית המטורפת שתלווה אתכם עד הסוף. זה הרבה יותר מרשים ממה שזה נשמע.

tell da paparazzi get the lens right

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Tell tha paparazzi get tha lens right #Turquoise

A post shared by Pharrell Williams (@pharrell) on

עוד לפני הפריצה המאוחרת שלו בעשור החמישי לחייו, עם שרשרת הלהיטים "Blurre Lines", "Get Lucky" ו-"Happy", פארל נחשב לאחד היוצרים המוערכים והמבוקשים בתעשייה. הזמר הפאנקי היה חלק מצמד מפיקי ההיפ הופ הנפטונז, יחד עם חברו הטוב, צ'אד הוגו. השניים עבדו עם כל השמות הגדולים, ביניהם מריה קארי, שאקירה, בריטני ספירס, פרינס, ג'יי זי, ביונסה, ג'סטין טימברלייק, באקסטריט בויז וגוון סטפני. בהמשך הם הקימו את הלהקה, יחד עם החבר השלישי, שי היילי.