שינייד אוקונור (צילום: GettyImages-Andrew Chin / Contributor)
שינייד אוקונור | צילום: GettyImages-Andrew Chin / Contributor

שינייד או'קונור, אחת הזמרות הוותיקות והמוערכות בעולם, עברה חודשים לא פשוטים לאחרונה אחרי שבחודש נובמבר האחרון, הזמרת שהתאסלמה לפני כמה שנים ושינתה את שמה לשוהאדה דאוויט - הודיעה שהיא דוחה את כל ההופעות שתוכננו לה לשנה הקרובה בשביל להיכנס לתהליך ארוך של גמילה "אחרי שש שנים טראומטיות", לדבריה.

כעת מתברר שמעבר לתכנית הגמילה והימים הלא פשוטים שהיא עוברת בעקבותיה, בשבוע האחרון או'קונר עסוקה גם בדאגה רבה לבנה הצעיר בן ה-16, שיין, אחרי שלפני כמה ימים פרסמה הזמרת סדרת ציוצים (שכבר הספיקו להימחק) וכתבה: "אם יש לכם תפילה נוספת - בבקשה תתפללו בשביל הבן שלי, שיין. האור של חיי", וחתמה בציוץ נוסף ומסתורי בו כתבה: "זה היה יום נוראי מהגיהינום".

הציוצים הלא ברורים של הזמרת הדאיגו כמובן את עוקביה שהציפו במהרה את עמוד הטוויטר שלה באיחולי בריאות לבנה, ומעריציה האדוקים הוסיפו שזו לא הפעם הראשונה בה היא משתפת בבעיות הקשורות לבנה הצעיר, ולפי אתר ה"דיילי מייל", בינואר ב-2019 או'קונור צייצה ציוץ דומה ומדאיג: "הילד המתוק שלי בן ה-14 נעלם הרבה - ועכשיו הוא כבר יומיים נעדר".

"אם אתם הורים בבית שבו הוא ישן כעת, בבקשה תתקשרו לדאנדרום גאראדי (תחנת משטרה מקומית בדבלין)", כתבה אז או'קונור, ולבסוף עדכנה שבנה נמצא שלושה ימים לאחר מכן בריא ושלם - אך כעת מתברר שבן הזקונים של הזמרת שוב מעורב בדרמה כלשהי עליה היא לא פירטה.

כאמור, בחודש נובמבר האחרון או'קונור חשפה שהיא בוחרת לנצל את 2021 בשביל תהליך השיקום והגמילה שלה: "היו לי 6 שנים טראומתיות והשנה הזו הייתה הסוף של זה, עכשיו מתחיל השיקום", כתבה הזמרת בחשבון הטוויטר שלה וביקשה ממעריציה לשלוח לה תפילות וחיזוקים.

"כל ההופעות שלי נדחות עד 2022", הוסיפה הזמרת האירית בת ה-53. "אני נכנסת לתוכנית טיפול של שנה בטראומה והתמכרות", ובשרשור ארוך של ציוצים או'קונור הודתה שהיא מכורה למריחואנה כבר 34 שנה, "חיים שלמים" לטענתה, אך ב-2020, אחרי שאיבדה "אדם קרוב אליה במיוחד", החלה לפתח תלות בסם נוסף וכעת היא רוצה לעשות הכל כדי להיגמל ממנו.