בילי אייליש שחררה לפני שבוע בדיוק את הקליפ לסינגל החדש שלה, "Therefore I Am", ומתברר שהצילומים לקליפ (40 מיליון צפיות, מיינד יו) נעשו באמצעות מכשיר אייפון - בחירה די מוזרה אבל לא כזו מפתיעה בהקשר של הזמרת - שהייתה גם האחראית על עבודת הבימוי, מה שאולי מסביר את הייחודיות שבתוצר הסופי.

לטובת כל מי שלא צפה בקליפ, נספר שאייליש נראית בו כמי שפרצה לקניון נטוש באמצע הלילה ועוברת בין חנויות האוכל השונות - חלום הילדות של כולנו בגדול. בסוף, כשידיה של נערת הפלא מלאות בצ'יפס, שתייה מתוקה, פרעצלים, ובערך כל מה שאפשר להשיג בקניון - השומרים קולטים אותה והיא בורחת לחניון. 

חוץ מזה שהקליפ עצמו מסקרן, מתברר שכל מה שקרה מאחורי הקלעים מעניין לא פחות, וחושף צד שלא הכרנו באייליש; לרוב, כשנושא השיחה הוא טוורקינג, השמות שעולים יהיו קארדי בי, ניקי מינאז' או אפילו אריאנה גרנדה, אבל מסרטון שעלה בחשבון האינסטגרם הרשמי של הזמרת -  אנחנו לומדים שגם אייליש התחילה להביע עניין באמנות האגן.

בסרטון, אייליש ואחד מחבריה לצוות נראים כשהם מצלמים מאחורי הקלעים של צילומי הקליפ אתגר טיק-טוק מוכר שמטרתו להתאפק ולא לרקוד כשברקע מתנגנים שירים רנדומליים שרק עושים חשק. הזמרת אכן הצליחה בהתחלה לעמוד באתגר, עד שהגיע השיר "Booty" של הראפר Blac Youngsta והיא פשוט עפה עליו, וכשהגיע השיר האחרון, "No Limit" של הראפר ג'י איזי, היא כבר הייתה פול און בנענועים.

View this post on Instagram

A post shared by BILLIE EILISH (@billieeilish)

מעריציה היו בהלם מהעובדה שהכוכבת הפופולרית יודעת לעשות גם טוורקינג והם לא ממש הסתירו את זה. "אין סיכוי שעשית הרגע טוורקינג - אני צורח!", כתב אחד המעריצים. "בילי עושה טוורקינג? אף פעם לא ידעתי כמה אני צריכה את זה", הודתה מעריצה נוספת, ואנחנו מודים שאנחנו לא כזה מופתעים, בכל זאת מדובר אחת מהצעירות המוכשרות ביותר בתעשיית הבידור, ובשלב הזה של הקריירה לא נראה לנו כבר שיש משהו שהיא לא יודעת לעשות.