השבוע המעריצים של שאקירה קיבלו משהו שלא קרה כבר הרבה זמן: שיר באנגלית מצד הזמרת הקולומביאנית. כמה ימים לפני ש-"Don't Wait Up" יצא היא סיפרה שהיא הייתה מאוד לחוצה לקראת השחרור שלו והיא אפילו הגדירה אותו כ"הרפתקה".

"|אני חייבת להודות שאני מאוד לחוצה, זה השיר הראשון שלי באנגלית מזה תקופה כי התרכזתי בשירים בספרדית לאחרונה", סיפרה שאקירה לזיין לואו מאפל מיוזיק. "אבל השיר הזה הגיע ואמרתי לעצמי 'כן, זה הרגע הנכון'. זה הזמן שלי לעשות את זה שוב, אני שמחה ואני כל כך מלאת השראה".

בהמשך הזמרת הוותיקה הודתה שהיא חיכתה למשהו בסגנון שיגיע אליה המון זמן: "זה שיר שחיכיתי המון זמן לכתוב אותו. אני מרגישה שזה אמור היה לקרות. זה גר בתוכי בצורה פיזית תקופה ארוכה, וזה פשוט התממש. הוא היה שם זמן מה. חיפשתי שיר תקופה. רציתי שיר האוס והשיר הזה לקח אותי לכל כך הרבה דרכים והוא גרם לי לצאת להרפתקה עם מקומות לא צפויים".

View this post on Instagram

A post shared by Shakira (@shakira)

אם צפיתם בקליפ בטח כבר ראיתם ששאקירה חזרה אלינו מאותה נקודה שבה היא עזבה, עם רעמת התלתלים ותנועות הריקוד. בראיון עם לואו היא הודתה שלקח לה חודשיים להתכונן לזה: "זה היה המון עבודה, השקעתי חודשיים בלהתכונן לקליפ, למצוא את הבמאי הנכון. דיברנו כל יום בוואטסאפ, בכל דקה של היום, כל הזמן היינו בסיעור מוחות".