למרות שהוא לא ממש קרוב לממוצע הגילאים של משתמשי האפליקצייה, ג'ייסון דרולו הפך בחצי שנה האחרונה לכוכב טיק טוק - והוא ממשיך לקטוף את הפירות מהפופולריות האדירה לה הוא זוכה באפליקציה, אחרי שבשבוע האחרון, הלהיט שלו, Savage Love, שזכה להצלחה בעיקר בזכות האפליקציה, כבש את המקום הראשון במצעד 100 השירים החמים של מגזין בילבורד.

אז איך חגג דרולו את המאורע המשמח? כמו שרק הוא יודע: ארוחה חגיגית באחת המסעדות הכי פופולריות בהוליווד, "Catch", וכמובן שגם את הרגע הזה הוא תיעד והעלה לרשתות החברתיות שמאירות לו פנים בתקופה האחרונה.

החלק שהסעיר (לא באמת, אנחנו כבר מכירים אותו) לפחות אותנו בכל הסיפור היה כשדרולו הבין שמקום ראשון זה לא צחוק, והחליט להזמין אלכוהול על חשבונו לכל מי שישב במסעדה באותו הזמן. כמה זה עלה לו? למעלה מ-112 אלף דולר - או כ-380 אלף שקלים בשפה שלנו.

בסרטון האירוע ניתן לראות את דרולו נוקש בעזרת כפית על כוס (ואז שובר אותה) בשביל למשוך את תשומת לב של הנוכחים במסעדה, ומכריז: "בשביל לחגוג את העובדה ש-'Savage Love' הגיע למקום הראשון בבילבורד, שיהיה לכל מי שנמצא כאן לחיים!", בירך הזמר, ואז המלצרית במקום התערבה: "'Savage Love' הגיע למקום הראשון אז הוא מזמין לכולם שוטים", סיפרה המלצרית בהמשך הסרטון כשהיא מגישה לכולם כוסיות משקה.

View this post on Instagram

It’s a celebration @catch! SAVAGE LOVE #1 on billboard, we did it @bts.bighitofficial @jawsh_685 ‼️‼️ @jena @sommerray @ondreaz @hannahstocking @taylerholder @charlyjordan @justmaiko @mrmovi3

A post shared by Jason Derulo (@jasonderulo) on

הזמר בן ה-30 נראה די המום בסרטון, ובעיקר ניכר שהוא מתחרט על ההכרזה שלו, אבל אנחנו בטוחים שהסכום הזה לא באמת מרתיע אותו, אחרי שכזכור לאחרונה סיפרנו לכם שדרולו, שמעלה מדי יום סרטונים שצוברים מיליוני צפיות, מרוויח מכל סרטון שעולה לחשבון הטיק טוק שלו כ-75 אלף דולרים.

לטובת מי שלא מכיר את הלהיט המדובר, נספר שבמקור מדובר בכלל בביט נטול שירה של Jawsh 685, מפיק מניו זילנד, שעלה ליוטיוב והתגלגל לטיק טוק. דרולו, שבקיא באפליקציה, נתקל בביט והחליט "לעלות עליו", רק שהוא עשה את זה בצורה לא חוקית ולא אישר זאת עם המפיק.

לאחר סכסוך משפטי קצרצר הוחלט שהשיר אכן ייצא באופן רשמי, המפיק יקבל קרדיט והשם המקורי של הביט יהיה כלול בשם עצמו. למזלו של דרולו, הסיפור נפתר בזריזות, כי כמו שכבר הבנתם, השיר נחשב להצלחה אדירה.

בנוסף, בעזרתו של השיר, דרולו הפך להיות אחד מתוך 11 הזמרים  הבודדים שהצליחו לכבוש את המקום הראשון של המצעד בשני העשורים של שנות ה-2000, והשיר הקודם שלו שנכנס למצעד היה  "Whatcha Say" שהיום עומד כבר על 283 מיליון צפיות ביוטיוב.