פאף דדי, ג'ניפר לופז (צילום: Kevin Winter, GettyImages IL)
"אני מכבד את קניה וקים, אבל הדבר הזה שנמצא שם הוא משהו מיוחד". ג'יי לו ופאף דדי | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL

חושבים ש"שנת הישבן" בפופ העולמי היא גחמה רגעית?  ג'ניפר לופז קפצה על העגלה עם הרמיקס ל-"Booty" בעזרתם של איגי אזליה ודיפלו, וכעת ממשיכה לקצור את הפירות, במקביל לכך שניצלה השבוע בנס מתאונת דרכים במפגש עם נהג שיכור.

פאף דדי, שיצא איתה לפני 15 שנה למשך שנתיים, התייחס בראיון לאיבר האחורי של האקסית שלו, שהפך לסמלה המסחרי. בראיון ל-"Access Hollywood" שנועד לקדם את ועידת המוזיקה של ערוץ "Revolt TV", התייחס פאף (שון קומבס) לקליפ של ג'יי לו ואזליה: "הו, אלוהים, הו אלוהים! אני כל כך בר מזל שהאישה הזו היא חלק מההיסטוריה שלי. היא אחת המדהימות שראיתי בחיי. גו גירל!".

פאף דדי בראיון

כאשר נשאר האם ההערצה שהוא מביע כלפיה קשורה איכשהו בניסיון להצית שוב את האש שבערה ביניהם משך שנתיים, ב-99' עד 2001, ענה דדי: "או, לא לא. אנחנו חברים טובים. אני מעריץ שלה. אגב, הקליפ הזה משודר הרבה בערוץ Revolt".

המראיינים התעלמו מהעובדה שפאף דדי מצוי בזוגיות כבר שבע שנים, והמשיכו לשאול בנושא. הוא מצידו שיתף פעולה. "הישבן של ג'יי לו הוא מדהים. הוא יצירת אמנות. הוא משהו שיחקק בהיסטוריה. גם הכישרון שלה, הכוח המניע שלה, הנחישות שלה. היא לעולם לא תוותר. היא חברה ממש טובה שלי. הדבר הזה פשוט מדהים".

לדברי פאף דדי הישבן של ג'ניפר לופז אפילו טוב יותר מזה של קים קרדשיאן: "אני מכבד את קניה וקים, אבל הדבר הזה שנמצא שם הוא משהו מיוחד".

לופז ענתה לדדי בראיון לערוץ E!: "זה גדול! הנה מה שקורה ביני לבין פאף - אנחנו תמיד דואגים אחד לשני, תומכים אחד בשני. זה מדהים אחרי כל כך הרבה שנים להכיר אותו ולראות את כל הדברים שהוא עושה. זה גורם לי להתגאות ולדעת שהוא עדיין חזק במשחק, ולדעת שהוא תומך בי, וגאה בי, זה דבר נפלא".

ג'ניפר לופז ואיגי אזליה בקליפ "Booty"