מעריציה של אריאנה גרנדה (וגם אנחנו) חשבו שהטקסט הבוטה והמסר בשיר "34+35" מהאלבום האחרון שלה "Positions" היו השיא בכל הקשור לפתיחות של הזמרת - אבל אתמול בערב כשהשתחרר הקליפ לשיר החדש - הבנו שבעצם לא הבנו כלום.

בקליפ הפרובוקטיבי שביים Director X, מגלמת גרנדה שני תפקידים: דוקטור ומטופלת, כשהראשונה מנסה ליצור מהאחרונה סוג של בובת מין רובוטית. היינו כותבים כאן "כן כן קראתם נכון", אבל כשזה נוגע לאריאנה של 2020, נראה שאין צורך.

כזכור, ביום בו יצא האלבום, מילות השיר הוציאו את המעריצות של נסיכת הפופ מדעתן - כי לא משנה כמה היא ניסתה במשך השנים, התדמית של נסיכת הדיסני (למרות שהייתה בכלל בניקלודיאון)דבקה בה חזק - ובשיר המדובר היא כבר לא השאירה מקום לפרשנויות מתוקות עם שורות כמו: "תוכל להישאר כל הלילה? תז**ן אותי עד אור הבוקר"; "בייבי, אתה כנראה תצטרך חגורת בטיחות כשאני ארכב על זה". 

בהמשך, אחרי שהאזינו לכל האלבום, היו גם מעריצות (ומעריצים) שהשתגעו יותר מהשורות: "אני כמו דלת פתוחה, פשוט תכניס את זה פנימה" ו-"אתה שותה את זה כמו מים - אומר שזה טעים כמו ממתק". עכשיו אנחנו מקווים שאנחנו לא צריכים לתרגם מה זה - "זה".

אז איך מגזימים קצת יותר אתם שואלים? ובכן, בקליפ החדש גרנדה לקחה את סימן ההיכר הכיאוגרפי שלה, פישוק מקצה לקצה, ומשלבת אותו עם מהלך הריקוד המזוהה ביותר של העשור האחרון - טוורקינג כמובן. התוצאה? תשפטו בעצמכם, אבל רק אתם בני 18+.

"לראות את אריאנה עושה את השפגט הזה עורר בי רגשות עמוקים", צייצה אחת המעריצות מיד לאחר צאת הקליפ. "אריאנה עשתה שפגט והצילה את 2020. העולם מחלים", כתבה מעריצה נוספת וכאן למטה תוכלו למצוא תגובות נוספות ונלהבות לא פחות.

אבל המנצחת של הערב (חוץ מהזמרת, כמובן) הייתה אחת מהמעריצות של גרנדה בטוויטר שלא הצליחה להתאפק, שחזרה את מהלך הריקוד והעלתה את התוצאה לרשת. "רצחת את זה! את צוחקת עלייי!", הגיבה לה הכוכבת עצמה תוך 20 דקות בערך מהרגע שהסרטון עלה וחתמה: "אני אוהבת אותך אוהבת אותך אוהבת אותך". אגב, הטוורק של אותה מעריצה חצה כבר את רף 50 אלף הצפיות בטוויטר.

"אני פשוט חושבת שזה כל כך מגוחך, מצחיק וטיפשי", סיפרה גרנדה על השיר החדש בראיון לתוכנית הרדיו המקומית "The Zach Sang Show". "זה פשוט אבסורד. כששמענו את כלי המיתר שהיו ממש בסגנון דיסני או תזמורתיים וטהורים, אמרתי 'מה המילים הכי מלוכלכות ומנוגדות שאנחנו יכולים לכתוב לזה?'"

ובכן, אין ספק שמדובר היה בהימור מוצלח מצד הזמרת, כיוון שנכון לכתיבת שורות אלו הקליפ גרף ביוטיוב כבר כמעט 10 מיליון צפיות, וגם האלבום עצמו נחשב כבא להצלחה מסחררת והוא עדיין במקום הראשון במצעד ה"200 לוהטים" של הבילבורד. כבוד.