בסוף השבוע האחרון מרשמלו שחרר את "Light It Up", שיתוף הפעולה החדש שלו עם כריס בראון וטייגה. השיר צבר כבר יותר מ-6 מיליון צפיות, אבל על הדרך ספג לא מעט ביקורות בגלל עברם הבעייתי של שני המשתתפים, שבעבר הואשמו בתקיפה מינית של נשים.

בין ההתייחסויות הבולטות נגד השיר החדש, בלטה זו של להקת Chvrches. בפוסט שהעלו, חברי הרכב הסינת'פופ כתבו: "אנחנו מאוד כועסים, מבולבלים ומאוכזבים מהבחירה של מרשמלו לעבוד עם טייגה וכריס בראון. אנחנו אוהבים ומכבדים אותו כבן אדם, אבל עבודה עם אנשים שמוכרים כעברייני מין וגברים מתעללים מאפשרת לתרץ (את מעשיהם) ובסופו של דבר מראה תמיכה בהתנהגות הזאת. זה לא משהו שאנחנו יכולים או נהיה מסוגלים לעמוד מאחוריו".

View this post on Instagram

A post shared by CHVRCHES (@chvrches) on

כריס בראון בחר לתקוף בחזרה את חברי הלהקה. בין היתר הזמר אמר: "חבורה של לוזרים. אלה סוג האנשים שהייתי שמח אם היו הולכים מול אוטובוס שנוסע במהירות ומלא בחולי נפש. תמשיכו להתעסק בחוסר הביטחון ובשנאה שלכם. אני חזרתי בגאווה. אני יודע שאתם מתקשים להתמודד עם החיים והשלווה שלכם, ולכן אתם נאלצים להסתכל על ההצלחה שלי".

טייגה הגיב גם הוא לדברים עם פוסט בו כתב: "אנחנו כולנו הילדים של אלוהים. כל אחד עושה טעויות, אף אחד לא מושלם. בואו נשמור על אנרגיות טובות".