אין תמונה
ג'יי? לא! לופז וליאט בצילומי הקליפ למונדיאל

ג'ניפר לופז, אחת הזמרות המצליחות ומהכוכבות הגדולת בפופ הלטיני בשני העשורים האחרונים, הודיעה שלא תשתתף בטקס הפתיחה של הגביע העולמי בכדורגל בברזיל ביום חמישי הקרוב, ולא תבצע על הבמה יחד עם הראפר פיטבול והזמרת הברזילאית קלאודיה ליאט את המנון המונדיאל הנבחר "We Are One (Ole Ola". זאת למרות שהשתתפה בקליפ שצולם לשיר לפני כמה שבועות.

נציג של הזמרת אישר את ההודעה של פיפ"א, התאחדות הכדורגל העולמית: "אנחנו יכולים לאשר את ההצהרה של פיפ"א. לצערי ג'ניפר לופז לא תשתתף בטקס הפתיחה של גביע העולם לשנה זו". הסיבה הרשמית שנתנו בפיפ"א להיעדרות של הכוכבת מהטקס הוא "עניינים הפקתיים".

עוד ב-mako מוזיקה:

ההימנעות של לופז מהשתתפות באירוע המתוקשר, שצפוי להיות משודר לשני מיליארד צופים ברחבי העולם מוזרה עוד יותר, כיוון שבעוד שבוע היא מוציאה את אלבומה החדש "AKA" ואין כמו הופעה על הבמה הכי גדולה בעולם התקשורת כיום - טקס הפתיחה של המונדיאל, כדי שמיליונים ברחבי העולם ייזכרו בג'ניפר לופז ויחפשו כעבור כמה ימים את האלבום החדש שלה.

אין תמונה
מחמיצה חשיפת ענק. ג'ניפר לופז על עטיפת אלבומה החדש "AKA"

הסיבה המשוערת: נפרדה מהחבר אחרי שנתיים וחצי

על פי אתרי רכילות בארצות הברית הסיבה האמיתית להיעדרות של לופז מטקס הפתיחה של המונדיאל נעוצה בפרידה שלה מהחבר קספר סמארט, אליו היתה צמודה בשנתיים וחצי האחרונות. על פי מקור אחד השניים נפרדו לפני כחודשיים והצליחו להסתיר את הפרידה.

מקור אחר אומר שהם נפרדו רק לפני שבועיים, כיוון שלופז לא סמכה על בן זוגה, אחרי שנתפס כשהוא מקיים שיחת סקס עם טראנסקסואל שהתחיל איתו באינסטגראם. הוא כמובן הכחיש. "הוא לא היה אהבת חייה, אבל היה להם כיף ביחד. זה הפסיק להיות כיף כשהקשרים שלו עם אנשים אחרים החלו לצאת לאור. ועכשיו זה נגמר, היא לא סומכת עליו יותר", סיפר מקורב לאתר E-online.

ואם כבר האלבום החדש, אחרי שהתחככה בגברים שריריים בקליפ "I Luh Ya Papi", שחררה לופז בשבוע שעבר את הקליפ לסינגל השני מתוך האלבום "First Love", בו היא צמודה בלי הרבה בגדים לדוגמן הבריטי המסוקס דיוויד גנדי, שמנשק ומחבק אותה באינטימיות במדבר של קליפורניה.