בונו, U2, גלסטונברי (צילום: Ian Gavan, GettyImages IL)
כאבים בחזה. בונו | צילום: Ian Gavan, GettyImages IL

בונו, סולן U2, הובהל לבית חולים בצרפת עקב לחצים וכאבים בחזה. הזמר בן ה-51, שנולד בשם פול דיויד היוסון, קיבל הנחייה לנוח כמה שיותר, אחרי שהתלונן על הכאבים. הוא שהה מספר שעות בבית חולים במונקו. בונו, אמנם לא נשאר בבית החולים בלילה אך עיתון אירי פרסם אתמול שרופא מומחה בדק אותו והורה לו לנוח עד להודעה חדשה. בתגובה מסרה דוברת מטעמו כי מדובר בביקורת שגרתית: "בונו בריא ונהנה מחופשה משפחתית בדרום צרפת".

אפשר רק לשער שהלחצים בחזה נגרמו לבונו בגלל סכום העתק שנפל לידיו לאחרונה. לפני כשבוע התבשר הכוכב כי ההשקעה שלו בפייסבוק לפני כשנתיים בהחלט השתלמה לו. בזמנו, החברה בראשותו, "Elevation Partners" השקיעה 210 מיליון דולר ברשת החברתית ועכשיו החלק שלהם בה מוערך בכמיליארד דולר. כנראה שכסף באמת מביא איתו צרות.

ביונסה וג'יי די הרוויחו השנה 72 מליון דולר

ביונסה, גלסטונברי (צילום: Gettyimages IL, getty images)
72 מליון דולר בשנה יחד עם ג'יי זי. ביונסה | צילום: Gettyimages IL, getty images

ואם כבר כסף גדול -  המגזין "פורבס" פרסם מיהם הזוגות הכי רווחיים בתעשיית הבידור ובמקום השני נמצאים בני הזוג ג'יי זי וביונסה. זוג המוזיקאים המצליחים הרוויחו השנה יחד 72 מיליון דולר (יותר מבראנג'לינה!). העסקה האחרונה של ג'יי זי כללה כזכור מכירת חצי מחברת ההקלטות שלו תמורה 309 מיליון דולר.

ועוד חדשות טובות למיליציית המעריצים הנאמנים של דיוות הפופ ביונסה. שלשום אישרה הכוכבת רשמית שתוציא די.וי.די המתעד את סדרת ההופעות בניו יורק "ארבעה לילות אינטימיים עם ביונסה" (כשם אלבומה "4"). המופע האחרון מבין ה-4 יצולם ויופץ לקהל הרחב במהדורת די.וי.די. כזכור, הכרטיסים לערב הראשון בסדרה נמכרו תוך 22 שניות. אולי עם מכירות ה-DVD החדש יכבשו בני הזוג את המקום הראשון בדירוג השנתי הבא של "פורבס".

קייטי פרי: 43 מיליון דולר ממכירת אלבומה האחרון

אין תמונה
43 מליון דולר. קייטי פרי

"זה מחורבן אבל לא ברור מי רוצה אלבום של קייטי פרי, אני מצטערת אבל כנראה שתקבל שני להיטים אבל השאר יהיה מחורבן. זה פשוט נשמע חרא!". את הדברים הקשים האלו הטיחה לינדה פרי, סולנית ההרכב "4 Non Blondes" לשעבר, שהתפרסמה לפני כ-19 שנה בלהיט "What's Going On" ומאז כתבה שירים לפינק, גוון סטפני וכריסטינה אגילרה.

על הביקורת של לינדה פרי כלפי האלבום של קייטי פרי אפשר להתווכח, אבל אי אפשר להתווכח עם הנתון הבא: מסתבר שקייטי פרי הרוויחה השנה מאלבומה "Teenage Dream" כ-43 מיליון דולר. לא פחות.

כזכור, השבוע שוב כבשה פרי בת ה-26 את צמרת המצעד האמריקני עם הסינגל "T.G.I.F" ובכך השוותה את השיא של מייקל ג'קסון, כשחמישה סינגלים שלה מאותו אלבום הגיעו למקום הראשון. למייקל זה קרה כידוע עם להיטי האלבום Bad. בשבוע הבא יהיו עיני כל עולם הפופ נשואות להישג הבא של פרי בטקס ה-VMA, שבו היא מועמדת לזכות בתשע קטגוריות שונות.

ריהאנה ואמינם בדואט מחשמל בפסטיבל V

אמינם וריהאנה הופיעו שניהם במסגרת פסטיבל V היוקרתי. אמינם עלה למופע שלם, הראשון שלו מאז 2003 ובמהלכו אירח את ריהאנה בלהיט הגדול המשותף שלהם "Love the way you lie". ריהאנה, שהופיעה בעצמה בפסטיבל לפני כן, עלתה לבמה המרכזית בווסטון פארק בחליפת עור שחורה, תוך כדי שהקהל יוצא מגדרו.

במופע, שחתם את היום הראשון של הפסטיבל, ביצע הראפר את מיטב להיטיו ואירח את חבריו משכבר הימים להרכב D12.  בשבוע שעבר צצו שמועות בדבר שיתוף פעולה בין אמינם לכריסטינה אגילרה. מעניין אם זה ילך טוב כמו שזה הלך עם ריהאנה.