סיבוב ההופעות הנוכחי של טיילור סוויפט, "Reputation Stadium Tour", הוא ללא ספק אחד המופעים המושקעים והמצליחים של השנים האחרונות. מאז הופעת הפתיחה, שהתקיימה ב-8 במאי, הספיקו ליהנות מהחוויה כבר יותר ממיליון מעריצים של הזמרת. בסוף השבוע האחרון טיי עלתה לבמה של איצטדיון "לינקולן פיננשל" שבפילדלפיה, שם העניקה שתי הופעות (ב-13 וב-14 ביולי). בעוד שהאירוע הראשון הסתיים ללא בעיות, בשני הכוכבת נאלצה להתמודד עם תקרית לא נעימה במיוחד.

כמו בכל ביצוע שלה ללהיט "Delicate", גם בפעם ההיא סוויפט עלתה על חלק מהבמה שאמור להעביר אותה מעל הקהל אל הצד השני של האולם, רק שזמן קצר אחרי שהתרומם, הכלי נתקע והותיר את טיילור תקועה באוויר. במקום לנסות להסתיר את התקלה, הכוכבת הרגישה צורך לספר לצופים שמשהו לא תקין ולשתף אותם בתחושותיה. בין הדברים שאמרה שם: "אני די בטוחה שאני תקועה פה, אבל הנוף יפה לפחות". אנשי הצוות מיהרו לחלץ אותה ובזמן שטיפלו בבעיה, טיילור העסיקה את הקהל עם ביצועי אקפלה לשני השירים שלה "Our Song" ו-"Wildest Dreams".

כדי לא לאכזב את עשרות אלפי המעריצים שחיכו לקטע המפורסם הזה של המופע, טיילור התעקשה לשיר מעל הקהל. עובדי הבמה החליפו את החלק המרחף באחד חדש והזמרת עלתה שוב כדי לבצע את השיר, והפעם גם הצליחה לסיים את השלב הזה של המופע.