הראפר הוותיק DMX, אחד מחלוצי ההיפ הופ העולמי ומי שנחשב לכוכב ענק בשנות ה-90 חובר אתמול (שבת) למכונת הנשמה לאחר שאיבד את הכרתו, ככל הנראה לאחר שנטל מנת יתר שהובילה להתקף לב. "המצב לא משהו וזה לא נראה טוב", סיפר מוראי ריצ'מאן, עורך דינו של הראפר בן ה-50 למגזין הבידור PageSix. 

בהמשך חשף ריצ'מאן שמי שנמצא צמוד למיטתו של הזמר (ששמו האמיתי הוא ארל סימונס) היא אשתו הראשונה וכמה מתוך 15 ילדיו, ונכון לעכשיו הוא אינו מאשר שסימונס אושפז עקב מנת יתר: "אני מסרב לאשר את המידע הזה כי אין לי שום ידע אישי בנושא", ציין עורך הדין.

וכך, שעות אחרי ההודעה הראשונית על אשפוזו של סימונס, דווח כי זמן קצר לאחר שהגיע לבית החולים הוא נותק ממכונת ההנשמה, אך דקות ספורות לאחר מכן עורך דינו צינן את ההתלהבות ועדכן כי מדובר במידע מוטעה ונכון לשעות אלה הזמר עדיין נתמך נשימתית.

הידיעה על אשפוזו של הכוכב הוותיק הובילה קולגות ואנשים רבים שעבדו איתו במשך השנים להציף את הרשת עם איחולי החלמה ותפילות למענו, ובין היתר בלטו הציוצים של מיסי אליוט שכתבה: "אני מתפללת למען DMX ומשפחתו", וגם ג'ה רול, מי שבעבר היה מסוכסך עם סימונס, שכח ממשקעי העבר וצייץ: "אני שולח תפילות לאח שלי DMX".

לטובת אלו מכם שלא עקבו אחרי הקריירה הארוכה של סימונס נזכיר שהוא נחשב לעמוד תווך בתרבות ההיפ הופ ונחשב לאחד מהאחראים לפריצה הגדולה של הז'אנר בסוף שנות התשעים. מאז אותם ימים הוא נכנס ויצא מהכלא פעם אחר פעם באשמת עבירות שונות כמו אחזקת אקדח, נהיגה ללא רישיון והתחזות לסוכן פדרלי, ובשנים האחרונות הוא החליט לשנות את דרכיו והתקרב לדת במטרה לזנוח את עולם הפשע והפך לכומר.