כפי שזה נראה, בשישי האחרון כל העולם חגג את צאת אלבומה השישי של טיילור סוויפט, "Reputation", רגע לו חיכו מיליוני המעריצים של הזמרת מסביב לעולם במשך חודשים ארוכים. הרעש שהיה סביב זה כמעט גרם לנו לפספס את הדואט האגדי והחד פעמי בין אמינם וביונסה, שהגיע באותו היום. מיליוני אנשים הורידו את האלבום (לא בהכרח בצורה חוקית), האזינו לו ולא הפסיקו לדבר עליו (1.5 מיליון ציוצים רק בשישי, אם נכנסים למספרים), אבל בין כל הבלגן וההתרגשות, עמדו שתי נשים לא פחות גדולות מטיי שניסו להרוס את החגיגה באמצעות בילוי משותף ומחשיד במיוחד.

#emabiggestfanskatyperry #emabiggestfanskatyperry #emabiggestfanskatyperry #emabiggestfanskatyperry #emabiggestfanskatyperry #emabiggestfanskatyperry #emabiggestfanskatyperry #emabiggestfanskatyperry #emabiggestfanskatyperry #emabiggestfanskatyperry #emabiggestfanskatyperry

A post shared by KATY PERRY (@katyperrybiggestlover) on

#emabiggestfanskatyperry #EMAbiggestfanskatyperry

A post shared by KATY PERRY (@katyperrybiggestlover) on

קייטי פרי וקים קרדשיאן פוצצו את האינסטגרם בתמונות משותפות שלהם ממאחורי הקלעים של המופע של פרי בלוס אנג'לס. הברית שנכרתה ביניהן עוד לפני כמה שנים, כשהבינו שהן עומדות בפני אויבת משותפת, רק התעצמה בעקבות החזרה של טיילור לזירה והשירים שהוציאה, שהיו בעלי מסרים אגרסיביים עליהן. אנחנו כן יכולים לומר שאולי האיחוד המתועד הזה לא נועד להפגין כח ביום הגדול של טיילור ושפשוט מדובר בצירוף מקרים, אבל אנחנו יודעים שזה לא המצב. שלוש הכוכבות הוכיחו לא פעם שבכל צעד שלהן, תמים ככל שיראה, עומדים אינטרסים ברורים וניסיון לפגוע ביריבה.

המעריצים כבר מצאו האלבום של טיילור, שלפי הערכות הולך למכור בשבוע הראשון לצאתו מיליון עותקים ובכך להפוך לאלבום הנמכר ביותר של 2017, כמה עקיצות שכביכול מיועדות לקים וקייטי. אחת מהן אפשר למצוא בשיר "This Is Why We Can't Have Nice Things", שם סוויפט מתייחסת לתקרית הטלפון עם קים וקניה ווסט ושרה "חברים לא מנסים לרמות אותך, להקליט שיחות איתך ולסלף את דבריך".