השמועות על החמרה במצבה הנפשי של בריטני ספירס מקבלות חיזוק משמעותי מהסרטונים המדאיגים שהכוכבת מרבה לשתף ברשתות החברתיות. חלק ממעריציה טוענים שספירס לא נראית טוב בקטעי הווידאו המדוברים ושלא הייתה מעלה אותם אם באמת הייתה מודעת להתנהלותה.

השבוע סיפרו מקורבים לבריטני שלאחרונה אחותה הקטנה, ג'יימי לין ספירס, שוחחה איתה על הפצת הסרטונים וביקשה ממנה להפסיק לשתף אותם. בנוסף, היא דרשה ממנה להימנע מהשימוש ברשתות החברתיות כדי שלא תאלץ להיחשף להערות הפוגעניות נגדה.

View this post on Instagram

Wearing a sundress in December lol Well it was pretty hot in my house today

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

בין היתר אותו מקור אמר: "בריטני לגמרי חיה בבועה. אין לה מספיק אנשים שאומרים לה איך היא באמת נראית, וכשהיא קוראת את התגובות זה מרגיש כמו סטירה לפנים. ג'יימי לין היא מהאנשים הבודדים שמדברים אליה בכנות. היא אמרה לבריטני שלפעמים הדבר הכי בריא שאתה יכול לעשות לעצמך זה להיגמל מהרשתות החברתיות".

רק בחודש שעבר הזמרת ביקשה ממעריציה להפסיק את המתקפה עליה ברשת. במסר נואש למיליוני העוקבים שלה, בריטני כתבה: "אני אוהבת לשתף את כולכם, אבל זה נהיה קשה לרצות לשתף מכיוון שאנשים אומרים את הדברים הכי מרושעים! אם אתם לא אוהבים פוסט, תשמרו את זה לעצמכם ותפסיקו לעקוב אחרי אותו אדם! אין שום סיבה לצאת מדעתכם, לכתוב תגובות דוחות ולתקוף אנשים".