ויקראם גנדי, במאי סרט הדוקו שעוקב אחרי חייו של הראפר טקאשי סיקסניין, "The Saga of Danny Hernandez", יצא השבוע למסע יחסי ציבור משומן היטב על מנת לקדם את הסרט שעלה לפני כשבועיים לשירות Hulu וסיפק כמה גילויים מסקרנים לגבי הראפר הידוע לשמצה.

בראיון למגזין PageSix , סיפר גנדי שהדבר היחיד שהניע את סיקסניין (דניאל הרננדז) בשלב מסוים, ורק בשבילו עשה ועבד - היה תשומת הלב הציבורית וההצלחה ברשתות החברתיות. "ראיתי בחור צעיר, אינטיליגנט, חכם ובעל תובנות די גדולות לגבי דרך שבה יהפוך למפורסם", סיפר גנדי והוסיף שלדעתו הרננדז "הפך בשלב מסוים למפלצת שיצר".

"דני המציא את הדמות של טקאשי סיקסניין - אדם בעל מוח קרימינלי, מורד מעורר הלם, ובעל ראיית עולם ניהליסטית", הוסיף הבמאי. "הוא יצר את הטרול המושלם שיכול לחדור לכל בחור צעיר ולטרגר (לעצבן או לפגוע בשפת הרשתות החברתיות) את כולם מבחינה רגשית".

בטור שכתב למגזין המוזיקה NME, סיפר הבמאי שהוא הכיר היטב את המחלוקת סביב טקאשי אבל "הרגיש שהוא מוכרח לנסות ולהבין את החידה כולה", ולטענתו, הראפר הוא פשוט סתירה מהלכת: "גם אנדרדוג וגם הייטר, הוא נראה כמו ליצן אבל הוא גם גנגסטר".

טקאשי (צילום: מתוך יוטיוב והאינסטגרם)
טקאשי לפני ואחרי - הסרט עוקב אחר התהליך | צילום: מתוך יוטיוב והאינסטגרם

הסרט המסקרן חוזר אחורה אל נעוריו של הרננדז עוד כשעבד במכולת בשכונת בושוויק בברוקלין שבניו יורק ומגיע עד לימינו - עם השיער הצבוע וההיסטריה ברשת. "כבר נכתב עליו כל כך הרבה באינטרנט, לכן חלק מהתהליך היה קודם כל לצלול לרשת ולהבין מה אמת ומה שקר, ובעיקר מה הגיע מהאנשים שבאמת הכירו אותו".

כזכור, טקאשי סיקסניין פרץ בסערה אל תעשיית ההיפ הופ האמריקאית בשלהי שנת 2018 עם הקליפים הנועזים, הפרשיות האלימות והאישומים על הטרדת קטינה, וכמובן רגע השיא בו נחטף לפני כשנתיים ולאחר מכן נעצר בעצמו, ואז השתחרר באפריל האחרון מהכלא בעקבות משבר הקורונה.