חברי להקת הבלאק אייד פיז - פרגי, וויל איי אמ, טאבו ואפל - הופיעו הלילה במופע המחצית של הסופרבול - גמר הפוטבול האמריקני שהוא באופן מסורתי אירוע הספורט והמדיה הגדול באמריקה, שהתקיים הפעם בארלינגטון, טקסס.

ארבעת חברי הלהקה ירדו מהשמיים אל במת הענק שנבנתה במרכז האיצטדיון לצלילי להיטם הענק "I've Got A Feeling". לקראת סוף השיר הוארו חברי הלהקה ומאות הרקדנים שסביבם באור ירוק זרחני ומרהיב.

סלאש ואשר מצטרפים לחגיגה

בהמשך הנאמבר עלה מרצפת הבמה הגיטריסט סלאש לצלילי סולו הגיטרה המפורסם שלו, שפותח את "Sweet Child Of Mine" - הלהיט הקלאסי של להקתו לשעבר "גאנז נ' רוזס". הקהל האמריקני השתולל ופרגי שרה בתפקיד אקסל רוז את המנון הרוקנ'רול האהוב.

השיר הבא במחרוזת המחצית היה "Pump It" של הבלאק אייד פיז עצמם, שנאלצו לצעוק למיקרופונים כי פשוט לא שמעו כלום על הבמה. אל הלהיט הזה התחבר להיט אחר של הפיז - "Let's Get iT Started", בגרסה מקוצרת.

ואז ירד מהשמיים גם הראפר והזמר אשר והצטרף לחגיגה עם "OMG", הלהיט המשותף לו ולוויל.איי.אמ. אחרי להיט נוסף של אשר הגיעה הסיומת שכולם חיכו לה: "The Time" של הבלאק אייד פיז, בריקוד מושחת אמיתי. אחרי כזה מופע מישהו שם לב בכלל שהפקרז ניצחו את הסטילרז?

>> הגיטריסט גארי מור הלך לעולמו; חברי "הדלתות" יופיעו בישראל ביולי