בריטני ספירס השתחררה מכבלי השליטה של אביה לפני כשבועיים, ומתברר שהחירות שזכתה בה מחדש מפחידה אותה. אם להיות כנים, אפשר להבין אותה - אתם לא הייתם נלחצים אם אחרי 13 שנה, שבהן ההחלטות הכי קטנות בחיים שלכם נעשות בידי אנשים אחרים, הייתם מקבלים את החופש לעשות מה שתבחרו?

בפוסט שהעלתה במהלך הסופ"ש, ספירס חשפה דעה הססית ולא פזיזה בכלל, למי שתהה: "אני פשוט אהיה כנה ואגיד שחיכיתי כל כך הרבה זמן להשתחרר מהמצב הזה, ועכשיו כשזה קורה אני מפחדת לעשות כל דבר כי אני חוששת שאעשה טעות!", הודתה בפני עוקביה באינסטגרם.

"במשך כל הרבה שנים נאמר לי שזה יכול להיגמר, וזה אף פעם לא קרה... עבדתי כל כך קשה, ועכשיו כשזה מתקרב ועומד להיגמר באמת, אני שמחה אבל יש הרבה דברים שמפחידים אותי. צלמי הפפראצי שרצים בין העצים ועל הכביש כשאני נוהגת הביתה, זה מפחיד. אני נוסעת דרך בית ספר יסודי, ואני לא אוהבת כשהם קופצים ומנסים להבהיל אותי… זה כאילו הם רוצים שאעשה משהו משוגע. אני מפחדת לעשות משהו לא בסדר, אז אפרסם פחות פוסטים (בעולם שבו יש לי את הזכות להיות חופשיה, וזה חבל)".

בנוסף, בריטני חשפה שהיא חזרה לנהוג: "התחלתי להרגיש את זה כשקיבלתי את המפתחות למכונית שלי בפעם הראשונה לפני ארבעה חודשים, אחרי 13 שנים שבהן לא נהגתי! לא עשיתי שום דבר שבגללו מגיע לי יחס כמו זה שקיבלתי ב-13 השנים האחרונות! אני נגעלת מהמערכת הזאת, והלוואי שהייתי חיה בארץ אחרת".

בריטני ספירס נוהגת עם פפראצי (צילום: (Photo credit should read ROBYN BECK/AFP via Getty Images)
בריטני ספירס ב-2007 נוהגת כשהפפראצי מקיפים אותה | צילום: (Photo credit should read ROBYN BECK/AFP via Getty Images

לסיום בריטני הודתה שהיא עושה רק מה שטוב לה ועדות לכך היא העובדה שהחליטה לחגוג את חג מולד השנה השנה, מהסיבה ש"למה לא? אני מאמינה שכל סיבה למצוא עוד שמחה בחיים היא רעיון טוב, וזה לא סוד שעברתי דברים בחיים… אז כנראה אצטרך לעשות דברים קצת אחרת! אלוהים ישמור על המשפחה שלי אם אי פעם אתראיין. בינתיים… אני מתרחקת מהתעשייה שהיא כל מה שהכרתי כל החיים שלי, וזו הסיבה שהכל כל כך מבלבל עבורי".

אגב, העקיצה על משפחתה עם הריאיון כנראה לא מקרית, כי במהלך הסופ"ש עלו דיווחים בכלי תקשורת שונים בארה"ב שבריטני קיימה ראיון טלוויזיוני והוא ישודר בחודש הבא. נכון לעכשיו עוד לא ידוע איזה גוף קנה את הזכויות, אבל אנחנו נעדכן.

View this post on Instagram

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)