אחרי ההצלחה העולמית של סרט הדוקו "לשחרר את בריטני" על חייה של בריטני ספירס, בארה"ב מדווחים כי ג'נט ג'קסון (54) תזכה גם היא לדוקו משל עצמה שיופק על ידי אותה חברת הפקות, שיצרה את הסרט על ספירס, Left/Right TV, ולפי מגזין הבידור PageSix הסרט על ג'קסון יעסוק בעיקר תקרית הופעת המחצית הבלתי נשכחת בסופרבול 2004.

כזכור, הסרט על ספירס זעזע רבות את מיליוני המעריצים שלה אחרי שהדליק זרקור על ההתנהלות המיזוגנית לכאורה של ג'סטין טימברלייק והתקשורת לאחר הפרידה של השניים, ולמרות ההתנצלות הפומבית שפרסם טימברלייק, הוא כנראה צפוי למצוא את עצמו שוב "על הגריל" מכיוון שרבים מאמינים ש"תקרית המלתחה" בסופרבול הזניקה לו את קריירת הסולו וריסקה את זו של ג'קסון. 

"זה הולך להיות על הנפילה ועל 'החליפות' (כינוי לאנשי תאגידים גדולים) שדפקו את ג'נט", סיפר מקור שבקיא בפרטי הסרט, "הם פונים לכל מי שהיה מעורב במופע: רקדנים, סטייליסטים ובמאים כדי לחשוף את כל האמת על אותה תקרית".

View this post on Instagram

A post shared by Janet Jackson (@janetjackson)

נכון לעכשיו עוד לא ברור אם ג'קסון וטימברלייק ייקחו חלק בסרט, אבל אותו מקורב הוסיף שזה לא סביר שג'קסון תיקח חלק בעבודה על הדוקו מכיוון שהיא עובדת על דוקו משלה שיחולק לשני חלקים ויעלה בשנה הבאה. "הם עשו את הדוקו על בריטני בלעדי וכנראה גם כאן, כי עדיין יש המון עניין סביב הופעת המחצית (שבמהלכה ג'סטין קרע לה את התלבושת וחשף את החזה שלה) וההתנצלות של ג'סטין".

כזכור, לפני כחודשיים (ובאיחור של 17 שנה), ג'סטין טימברלייק סוף סוף התנצל בפני בריטני ספירס וג'נט ג'קסון על כך ש"הרבה פעמים הרווחתי ממערכת שמתייחסת באהדה למיזוגניה וגזענות, ואני רוצה ספציפית להתנצל בפני בריטני ספירס וג'נט ג'קסון כי אכפת לי מהן ואני מכבד את שתי הנשים הללו. אני יודע שכשלתי".

View this post on Instagram

A post shared by Justin Timberlake (@justintimberlake)