ליסה מארי פרסלי, בתו של אלביס, מתה לפני מספר ימים מדום לב. כעת, כלי התקשורת האמריקאים מדווחים כי ההלוויה שלה תיערך בטקס פתוח לציבור בביתו של אביה בגרייסלנד. נציג מטעם ריילי, בתה של ליסה, מסר לתקשורת: "ריילי, הרפר ופרסיליה אסירי תודה על התמיכה, האהבה והכבוד כלפי ליסה מארי האהובה שלהם".

הוא המשיך: "דאגנו לטקס הלוויה ציבורי, בתשע בבוקר ביום ראשון ה-22 לינואר בממפיס". כשליסה נפטרה אמה פרסמה הצהרה כואבת לתקשורת: "בתי היפה ליסה מארי עזבה אותנו. הייתה האישה הכי נלהבת, חזקה ואוהבת שהכרתי".

לפני כשבוע בלבד, ליסה נכחה בטקס גלובוס הזהב לצד אמה, פריסילה. שם השחקן אוסטין באטלר, שגילם את אלביס בסרט הביוגרפי עליו וזכה בפרס גלובוס הזהב לשחקן הטוב ביותר בסרט דרמה, הודה מעל הבמה לבתו של הזמר האגדי: "ליסה מארי, פריסילה, אני אוהב אותך לנצח," אמר באטלר. במהלך אחד הריאיונות שהעניקה על השטיח האדום, פרסלי תפסה את ידידה שעמד לצידה, ואמרה לו: "אני הולכת להחזיק את היד שלך". כעת, המנחה, ביל בוש, מספר שבמהלך הריאיון הוא הרגיש שמשהו לא כשורה.

פרסלי הייתה בתו היחידה של אלביס פרסלי. היא נולדה ב-1 בפברואר 1968 בממפיס שבטנסי, תשעה חודשים לאחר חתונתם של אלביס ופריסילה, ועברה ללוס אנג'לס עם אמה בעקבות גירושיהם של הוריה ב-1973. בגיל 9, לאחר מותו של אביה, הפכה ליורשת של עזבונו, ולאחר מות סבה בשנת 1979 ומות סבתה בשנת 1980, הפכה ליסה ליורשת היחידה של אחוזת גרייסלנד בה התגורר פרסלי. 
 
לאורך השנים היא הוציאה שלושה אלבומים שלא זכו להצלחה גדולה מחוץ לארה"ב, והפרסום הגדול לו זכתה באמת הגיע לאחר נישואיה למייקל ג'קסון ב-1994, בזמן שמלך הפופ היה בשיאו של המאבק המשפטי סביב פרשת הטרדות הילדים.