אין תמונה
פאם פאטאל. בריטני ספירס, עטיפת האלבום החדש

בריטני ספירס, שאתמול התבשרנו שתופיע ב"גראמי" הקרוב (סביר להניח שעם להיטה החדש "Hold it against me") פרסמה בדף הפייסבוק שלה ובטוויטר את התמונת האלבום שיצא במרץ. האלבום החדש ייקרא "פאם פאטאל" והוא יהיה לפי הגדרתה " סקסי וחזק, מסוכן ומסתורי, קול ועם בטחון". "הכנסתי את כל הלב והנשמה לאלבום הזה בשנתיים האחרונות. שמתי בו את כל מה שיש לי והוא מוקדש לכם, המעריצים שתמיד תמכו בי ונשארו איתי לאורך כל הדרך, אני אוהבת אתכם", כתבה הכוכבת.

ובינתיים, השמועות סביב הקליפ החדש והמדובר של בריטני ל- "Hold it against me" ממשיכות לגרום לסערה באינטרנט. השמועות האחרונות מתוך הפקת הקליפ טוענות כי בריטני לא הצליחה ללמוד את צעדי הריקוד של הקליפ החדש ולכן בצילומים השתמשו בכפילה.

הבמאי כעס על בריטני והזמין כפילה שתרקוד במקומה

מקורות מההפקה טוענים כי במאי הקליפ, ג'ונאס אקרלאונד (Jonas Akerlund) כעס על בריטני שלא התאמנה מספיק לקראת הסשן וביקש מהשחקנית אליסון קיילר שתרקוד במקום הספירסית ככפילת ריקודים. נאמר גם כי הרוחות בין בריטני לבמאי התלהטו עד כדי כך שבריטני עזבה את הסט בוכה ביום השני לצילומים, כך פרסם אתר TMZ.

אין תמונה
הכפילה של בריטני? אליסון קיילר

מנהליה של בריטני מכחישים בתוקף את כל השמועות וטענו כי האמת רחוקה מאוד מהשמועות. "בריטני עובדת קשה מאוד על הקליפ והתאמנה במשך שישה שבועות לפני הצילומים", הגיבו.

אקרלאונד, בימאי הקליפ, התראיין וסיפר כי "בריטני היית נהדרת לאורך כל הצילומים ובסופם קיבלתי חיבוק חם ואוהב ממנה. אני מספיק זמן בשטח כדי לדעת מתי האמן נותן את כולו ועובד קשה, ומבחינתי בריטני היא דוגמא לאמן שכזה".

>> האם הקליפ S&M של ריהאנה לגיטימי?