View this post on Instagram

A post shared by camila (@camila_cabello)

עד לא מזמן קמילה קביו ושון מנדס נאלצו להתמודד עם שמועות על פרידה, שככל הנראה לא באמת הייתה בכיוון למרות שעברו קשיים בשנה האחרונה. עכשיו אפשר לומר בביטחון שהמצב הזוגי שלהם טוב מאי פעם: לאחר שאימצו גור כלבים והשוויצו בדביקות בחשבונות האינסטגרם, קביו עשתה מחווה מרגשת למנדס לכבוד חג ההודיה בחשבון האינסטגרם שלה.

"למדתי המון על אהבה מהבחור הזה", שיתפה בשבת האחרונה את המעריצים שעוקבים אחריה באפליקציה. "זה לא רק הרגעים השמחים שאתם רואים בתמונות וסרטונים, כשאת במערכת יחסים עם מישהו וזה מרגיש כאילו שהוא ההשתקפות שלך במראה - אני כל הזמן צריכה להתמודד עם הפחדים שלה, החרדות שלי, חוסר הביטחון שלי, צורת החשיבה שלי, והאמונה שלי לגבי חיי ולגבי עצמי".

קביו מודה כי למרות שבתמונות הכל נראה לאבי-דאבי, השניים בהחלט חוו משברים במערכת היחסים שלהם והיא לגמרי בסדר עם זה, כי זה חלק מהותי בזוגיות. יותר מזה, הזמרת מסבירה שלתחושתה זה רק מעיד על חוזק הקשר ביניהם. "זה מבולגן ולא נוח ומכוער", שיתפה והוסיפה צחוק, "אבל אין דבר בעולם כמו המשיכה הזו, הכוח הזה שנקרא אהבה ומהווה מגדלור בחשכה. מושך אותך לקרקע ונותן לך את הכוח הבלתי פוסק להיות אמיצה, חכמה וטובה יותר ממה שהיית אתמול".

קביו ממשיכה: "זה כל כך אינסטקטיבי בשבילנו לאהוב. גם אם המוח שלנו מנסה להגן עלינו לפעמים, הטבע שלנו בתור בני אדם הוא לאהוב. ולהיות מאוהב פירושו לבחור באותו אדם שוב ושוב, ולעבור איתו את הדברים המבולגנים. וזה יותר יפה וגולמי ואמיתי משלמות".

View this post on Instagram

A post shared by Shawn Mendes (@shawnmendes)

הזמרת מסבירה שהיא להוטה להציג גם את הצד הפחות "פוטוגני" של הזוגיות שלהם, כי היא חושבת שאנשים נוטים להציג רק את הצדדים הטובים של החיים שלהם. "זה יכול לגרום לנו להרגיש אקסטרה בודדים ומוזרים", מסבירה הזמרת. "אז תרימו לחיי הבלגן, המוזרות שבבני אדם ולחיי הנס. ולחיי הקלות. והיצר. והכוח הבלתי פוסק שנקרא אהבה".

לפי מגזין המוזיקה נאום האהבה של קביו לא מגיע לחלל הריק, אלא לדברים הדומים שמנדס אמר בעצמו לאחרונה על בת זוגו האוהבת. "במשך שבע שנים, דהרתי במהירות לכיוון אחד עם כיסוי על העיניים, ולא שמרתי על קשר עם המשפחה והחברים, אבל כשהנחתתי עם קמילה, היא מיד הייתה מוקפת במשפחה שלה. היא מקנה למשפחה ולחברים שלה חשיבות רבה, וזה גרם לי להיות כזה 'הו, אני צריך להתקשר לאמא שלי...', הרגשתי קצת בודד פתאום, אבל היא שינתה את זה בשבילי".

בראיון נוסף לתוכנית הרדיו של אפל מיוזיק, מנדס סיפר לזיין לואו שאכן הוא "כמעט הרס את מערכת היחסים" שלו עם הזמרת הפופולרית מכיוון שהוא התבייש לשתף אותה בכך שהוא סובל מחרדות. "היה לי חודש ממש קשה, לא הצלחתי לתקשר איתה כי סבלתי מחרדות ולא רציתי שהיא תראה אותי חלש ככה", סיפר מנדס על התקופה שבה התבייש מקביו. "ואז כשאתה חושף את זה ואומר 'תקשיבי, אני ממש סובל כאן, זה קשה לי אפילו לספר לך את זה', ואז הכל מתחיל לגדול, להתחזק והשורשים מתחזקים".

מנדס הסביר שאחרי כמה זמן הוא בחן מחדש את הסביבה שלו והבין בעצם שככה נראים אומץ וחוזקה באמת. חוזקת מערכת היחסים עם קביו השפיעה ישירות על הקריירה שלו, כך הוא לפחות העיד כשסיפר שקביו תמכה בו בכל תקופת הסגר בארה"ב ודרבנה אותו להיכנס לסטודיו. מיותר לציין שאנחנו מאוד תומכים ונהנים לראות את הזוגיות הזו מתחזקת ככל שעובר הזמן.