אין תמונה
אחרי אירופה - עכשיו הם הבטחה באמריקה. TYP

עוד הישג מרשים בחו"ל לצמד הדאנס הישראלי TYP (עברי לידר ויונתן גולדשטיין, The Young Professionals), והפעם באמריקה הגדולה. מגזין ה"בילבורד" האמריקני, שנחשב למגזין המוזיקה החשוב והקובע באמריקה, הכריז על TYP "כדבר החם הבא" של תעשיית המוזיקה העולמית במצעד ה"THE NEXT BIG SOUND" שלו, ש-TYP תופסים בו את המקום הראשון.

ה"בילבורד" הוא למעשה השבועון החשוב ביותר בתעשיית המוזיקה בעולם. המגזין שלו מפרסם אחת לשבוע סדרה ארוכה של מצעדים מסורתיים לצד מצעדים חדשניים. שני מצעדים חדשים, שהולכים וצוברים תאוצה בתעשיית המוזיקה העולמית הם המצעדים שמסקרים את הנוכחות של האמנים במדיות הדיגיטליות. הראשון, ה-" Social 50", מתעד את האמנים על פי ההובלה שלהם במדיות הדיגיטליות כמו פייסבוק, אייטיונס, מייספייס וכל האתרים הדיגיטלים האחרים. השני "THE NEXT BIG SOUND, הוא ההימור של ה"בילבורד" באשר לאמנים חדשים שהנוכחות שלה במדיה הולכת וגוברת והמגזין מהמר עליהם שהם "הדבר הבא".

אין תמונה
בראש טבלת מצעד "הדבר החם הבא" בבילבורד. TYP

במקביל יצא בשבוע שעבר האלבום של TYP בצרפת על ידי חברת "יוניברסל" הבינלאומית, וההרכב יצא לסיבוב הופעות עולמי בהפקת חברת ההופעות "Live Nation", בפסטיבלים בצרפת, שוייץ וקנדה.