ביום שיש האחרון שחררו דה וויקנד (אייבל טספי) ואריאנה גרנדה את הרמיקס המצופה ללהיט האחרון של הזמר הקנדי "Save Your Tears", ומתברר שהמעריצים של שני הכוכבים עפו על השיר עד כדי כך שהוא כבר בדרך לעשות היסטוריה כרמיקס עם הפתיחה הטובה ביותר במצעדי ההאזנות אי פעם. 

הבחירה לשחרר גם קליפ אנימציה לרמיקס הפתיעה את כולם, ותוך כמה שעות היא התבררה כהימור מוצלח אחרי שכל הרשתות החברתיות, מטוויטר ועד טיקטוק הוצפו בתגובות נלהבות של הגולשים, ורובם התלהבו מכך שדה וויקנד שילב בין אווירת הקליפ של "34+35" של גרנדה לחליפה האדומה שליוותה אותו בשנה האחרונה (וזו שלפני שבוע הוא רמז שתצא בקרוב "לפרישה").

"אריאנה ואייבל יכולים פשוט לעשות הכל, ביחד או לחוד, זה מפחיד", כתבה אחת הגולשות בטוויטר בתגובה לרמיקס. "אנחנו צריכים לחתום על עצומה שאריאנה ואייבל יעשו אלבום משותף. יש להם את הכימיה המוזיקלית הטובה ביותר שראיתי ואני באובססיה", כתבה מעריצה אחרת, והשלישית כאמור ציינה את הדמיון בקליפ הנוכחי לעלילה של הקליפ "34+35" של גרנדה.

הרמיקס ללהיט הגדול של דה וויקנד הוא לא שיתוף הפעולה הראשון שלו עם גרנדה, והפעמים הקודמות בהן הקולות שלהם נפגשו היו בשירים "Love Me Harder" ו"Off The Table", כשהראשון הפך ללהיט ענק ועומד היום על למעלה מ-700 מיליון צפיות ביוטיוב. אז האם אלבום חדש ומשותף בדרך? כולנו תקווה, אז בינתיים תשמרו את הדמעות.