לאחר הפרסום אתמול, על כך שקמרין סוונסון התלוננה שבן זוגה לשעבר תקף אותה, כלי התקשורת בארה"ב מדווחים שטייגה הסגיר את עצמו. הראפר הגיע לתחנת המשטרה בלוס אנג'לס ונעצר. גובה הערבות שלו נקבע ל-50 אלף דולר.

כזכור, סוונסון, בת זוגו לשעבר של טייגה, טענה שתקף אותה פיזית לאחר שהגיעה אל ביתו ב-3 לפנות בוקר. סוונסון סיפרה בחשבון האינסטגרם שלה שהוא היה שיכור ולא נתן לה לעזוב את המקום. "כשניסיתי לעזוב הוא תקף אותי פיזית וסירב לתת לי ללכת במשך שעות", היא כתבה לצד התמונות שפרסמה בהן ניתן לראות בבירור את הסימנים על פניה.

טייגה וקמרין סוונסון באפריל 2021 (צילום: Photo by 007/MEGA/GC Images)
טייגה וקמרין סוונסון באפריל 2021 | צילום: Photo by 007/MEGA/GC Images

"אני כל כך מובכת ומתביישת שזה הגיע לזה אבל אני צריכה להגן על עצמי", כתבה בנוסף. ב-Page Six דווחו שעד המקרה לא דווח על פרידה בין השניים, והם הפכו את זה לרשמי באמצעות האינסטגרם באביב האחרון. בחודש יולי היא כבר צולמה פעמיים עם טבעת ענקית שרמזה לאירוסים.

טייגה יצא בעבר עם קיילי ג'נר (שהיום בהריון שני עם הראפר טראוויס סקוט) מה שהוביל ללא מעט פרסומים בצהובונים ואתר הבידור בארה"ב וברחבי העולם. הוא שחרר כמה להיטי מסיבות שהתפשטו ברחבי העולם אבל הגדול ביותר היה "Taste" שיצא ב-2019 והיום עומד כבר על למעלה ממיליארד האזנות בספוטיפיי, אחריו נמצאים "Loco Contigo" שהוציא ביחד עם ג'יי באלווין, והחידוש ללהיט הניינטיז "Ayy Macarena" שמתנגן במסיבות רבות.