טקס הבילבורד, ביונסה (צילום: Ethan Miller, GettyImages IL)
למה היא פיטרה אותו. ביונסה | צילום: Ethan Miller, GettyImages IL

מת'יו נואלס, אביה של כוכבת הענק ביונסה, הציג היום מסמכים בפני שופט אמריקני, אשר מסבירים מדוע פיטרה אותו בתו מניהול עסקיה - לטענתו ביונסה חיה תחת הרושם כי מעל בכספיה וגנב ממנה. הוא כמובן מכחיש מעשים אלה מכל וכל.

אתר TMZ חושף כי במסמכים שהגיש טוען מת'יו נואלס כי חברת ההיצוג "Live Nation Entertaiment" עשתה הכל כדי לגזור קופון שמן מסיבוב ההופעות הנוכחי של בתו. על פי המסמכים האב טוען שאנשי החברה "לכלכו" עליו באוזניי ביונסה וטענו שהוא מעל בכספיה, גנב אותם ועשה בהם שימוש שאינו ראוי, לפי ראות עיניו.

אביה של ביונסה טוען: ההאשמות שקריות

נואלס טוען שהתוצאה של ההשמצות היתה שביונסה הטילה על משרד עורכי הדין שמייצג אותה לבדוק את ההאשמות של אנשי "Live Nation Entertaiment" ועורכי הדין הגיעו למסקנה שהוא אכן גנב מביונסה, מה שהוביל לפיטוריו מניהולה אחרי שלושה אלבומים ושלושה סיבובי הופעות מצליחים.

עוד מאשים האב שאחרי שזרקה אותו מינתה ביונסה מנהל מתוך חברת "Live Nation Entertaiment" ושמרה על קשר עם אנשי החברה. האב מתעקש שההאשמות כלפיו היו שקריות. ומבקש כעת מהשופט שיאפשר לו להשיג תצהירים מאנשי "Live Nation Entertaiment", בהם יאלצו להראות איך הגיעו למסקנה שהוא גנב את כספיה של ביונסה.

פאף דדי פורש?

אין תמונה
פורש? דידי

האמן והראפר "דידי" (פאף דדי, פי דידי, שון קומבס) הודיע כי הוא מתכוון "להסיר את כובע האמן ולהתעמק בהפקה מוזיקלית של אמנים אחרים". "הגיע הזמן שאתמוך בפרויקטים האישיים של חברות הלהקה שלי, דאון ריצ'ארדס וקאלינה", אמר דידי ל-BBC והתכוון לחברי ההרכב שהקים "Diddy - Dirty Money", שאחראי לכמה להיטים גדולים בזמן האחרון, ביניהם להיט הענק "Coming Home".

ריצ'ארדס אמרה: "זה חדש לי, אני לא חושבת שפאף עומד 'להתקרר'. אנחנו עובדות על הפרויקטים האישיים שלנו, אבל לא נראה לי שזה מה שיגרום לו לפרוש".

>> הבלאק אייד פיז נפרדים, רבקה בלאק בדרך לאלבום