הראפר ליל טיג'יי הובהל אתמול (רביעי) לבית החולים עם פציעות ירי, לאחר שהותקף באזור קניות בניו ג'רזי מוקדם יותר באותו היום. כשהגיע לבית החולים עבר ניתוח חירום וכעת הוא מתאושש. לפי המשטרה המקומית, קורבן נוסף  מהתקרית נמצא בתחנת דלק בקרבת המקום. 

שני הפצועים הועברו מיד לבית החולים להמשך טיפול לאחר הירי. התובע המחוזי בברגן עדכן לאחר המקרה כי אחד מהפצועים עבר ממצב סכנה למצב יציב, והשני במצב יציב ללא סכנת חיים, כשלא ברור כרגע מי מהפצועים הוא הראפר ובאיזה מצב הוא. 

לפי חקירה שמתנהלת כעת, החשד שהירי תוכן בקפידה ולא מדובר בוויכוח שהסלים. כשנודע על הפציעה של הראפר, אלפי המעריצים הציפו את הרשתות בתפילות לשלומו. גם דה קיד לארוי ופרנץ' מונטנה צייצו בדאגה.

ליל טיג'יי התפרסם לראשונה אחרי שהעלה את המוזיקה שלו בסאונדקלאוד ושחרר ב-2019 את אלבום הבכורה שלו True 2 Myself שהגיע למקום החמישי במצעד הבילבורד 200. בעשרת החודשים הראשונים לקריירה שלו ליל טיג'יי שחרר בסאונדקלאוד חמש רצועות שהגיעו למיליוני השמעות.

הראפר בן ה-22 מוכר בעיקר בזכות השיר F.N מתוך אלבום הבכורה שלו והוא עומד על יותר מ-500 מיליון השמעות בספוטיפיי, ומשיתוף הפעולה עם הראפר פולו ג'י Pop Out שיצא ב-2019 ועומד על כמעט 650 מיליון האזנות. בנוסף הראפר היה אמור להופיע בפסטיבל Rolling Loud בסוף ספטמבר הקרוב, הופעה שכעת נקווה שתתאפשר.