הזמר הלטיני החם ביותר של התקופה, באד באני, זכה ביום שבת האחרון להפוך לאורח המוזיקלי של תוכנית המערכונים Saturday Night Live. במהלך ההופעות שלו שהתפרסו לאורך התכנית, ביצע באני שני להיטים מהאלבום האחרון שלו: "LA NOCHE DE A NOCHE", הדואט המרגש שלו עם רוסליה ו-"TE DESEO LO MEJOR".

בשיר השני הפתיע באני את הקהל כשעלה להופיע עם חגורת האליפות בה זכה לאחרונה לאחר שהשתתף כאורח בתוכנית ההיאבקות WWE - אבל זה ממש לא מה שגרם לו לגנוב את ההצגה, ומאז שידור התכנית - המעריצים לא מצליחים להירגע מהכימיה והמתח המיני, לטענתם, שהרגישו מההופעה של הכוכב עם רוסליה - והיו כאלה שאפילו השוו את הרגע הזה להופעה ההיא של בראדלי קופר וליידי גאגא, שגרמה לאנשים להאמין שהשניים מנהלים רומן סודי. 

"מה עוד נגיד על המתח המיני בין רוסליה לבאד באני...", צייץ אחד המעריצים כשהוא מצרף את סוף הביצוע של השניים שנראו רגע לפני נשיקה לוהטת. "באד באני ורוסליה זה בדיוק כמו הסיפור של ליידי גאגא ובראדלי קופר שחוזר על עצמו", צייצה מעריצה נוספת.

אגב, מרוב שהתלהבנו מההופעה המשותפת והמתח בין השניים, אפילו אנחנו כבר שכחנו שבאני (בניטו אנטוניו מרטינז אוקסיו,) יוצא כבר שלוש שנים עם הזמרת גבריאלה ברלינגרי, ולפי השמועות גם רוסליה נמצאת במערכת יחסים עם הזמר הצעיר ראו אלחנדרו.

אבל אל דאגה, כי היו כאלה שזכרו ודאגו להזכיר זאת לכולם: "אלוהים אדירים המתח המיני ביניהם", צייצה אחת המעריצות. "אני פאקינג צורחת מהההה?! - חשבתי שבאד באני יוצא עם גבריאלה, או שהם פשוט שני פרפורמרים מדהימים ואני פתי מושלמת".

אין ספק אבל שאחת מהתגובות שקיבלו הכי הרבה תשומת לב הייתה זו של המעריצה שההופעה הזו הזכירה לה קצת את משולש האהבה רודריגו-באסט-קרפנטר, שהוא ללא ספק שברון הלב המפורסם של השנה. "החברה של באד באני עוד רגע מתחילה לשיר את 'דרייבר לייסנס'", צייצה בהומור אותה גולשת. לא נעים. 

השיר המשותף של השניים, "LA NOCHE DE ANOCHE" קיבל לפני כשבועיים קליפ לוהט לא פחות מההופע המדוברת, ונכון לעכשיו הוא גרף כבר 45 מיליון דולר ו-50 אלף תגובות - ולאור ההצלחה ההיסטרית זה יהיה הגיוני להניח שלא מדובר בשיתוף הפעולה האחרון של הזוג (או לא זוג) הלטיני הלוהט בעולם.