רגע לפני שהוכרז מצב חירום בארצות הברית בעקבות התפשטות נגיף הקורונה, בילי אייליש פתחה סיבוב הופעות חדש בשם "Where Do We Go World Tour", שנועד לקדם את אלבום הבכורה המצליח שלה, אותו היא הוציאה לפני כשנה. את המופע היא נאלצה להפסיק לאחר שלוש הופעות בלבד.

במהלך החודשיים האחרונים מעריציה של הזמרת שרכשו כרטיסים ל-50 ההופעות הנותרות ציפו שהכוכבת תעדכן לגבי תאריכים חדשים, אך בהודעה רשמית שיצאה השבוע דרך חברת התקליטים של בילי, המופע בוטל לגמרי.

רוכשי הכרטיסים יכולים לקבל זיכוי או לשמור את הכרטיסים ולהשתמש בהם עבור סיבוב ההופעות הבא של הזמרת, שעל פי ההערכות אמור לעלות בשנה הבאה. סיבוב ההופעות שבוטל היה אמור לעלות ביותר מ-20 מדינות ברחבי העולם ולהסתיים בספטמבר הקרוב.

בפוסט ששיתפה לאחר ההכרזה המאכזבת, בילי סיפרה למעריציה שהיא עושה מאמצים רבים כדי לקיים את ההופעות כמה שיותר מוקדם. היא כתבה: "לצערי הרב, כדי להגן על הבריאות של כולם, נאלצנו לדחות את כל ההופעות של השנה".

"הצוות שלי ואני עובדים כדי שנוכל לקבוע מועדים חדשים להכל. אני מבטיחה שאיידע אתכם ברגע שנוכל. הישארו בטוחים", היא הוסיפה. בימים אלה הזמרת מסתגרת בבית הוריה שבלוס אנג'לס ועובדת על מוזיקה חדשה יחד עם אחיה, המפיק המוזיקלי פיניאס.