הזמרת הקולומביאנית שאקירה לא היססה מעולם לחשוף את גופה בנדיבות בצילומים ובקליפים. אך מתברר שהיא עדיין חוששת מה יגידו במשפחה ולא פחות חשוב - מה יגידו השכנים. בעיקר על צילומי הפרסומת לסינגל החדש שלה "She wolf", בהן היא מצולמת משוטטת בכלוב כשאת מערומיה מכסה רק בגד עור מינימאלי.

בראיון שהעניקה לעיתון הבריטי הסאן אומרת שאקירה: "אמא שלי התקשרה אלי ואמרה שהיא אהבה את הקליפ, למרות שהצילומים נועזים מאד והיא קצת חוששת שהשכנים שלה יאמרו דברים רעים.

"זה נשמע מצחיק, אבל לא משנה כמה אתה מפורסם תמיד יהיה הרצון להמשיך ולרצות את ההורים והשכנים לצידם גדלת. הם כמו המצפון שלך, שכל הזמן לוחש לך באוזן שאתה צריך להמשיך להשתפר".

שאקירה מאורסת בימים אלה לאנטוניו דה לה רואה, בנו של נשיא ארגנטינה לשעבר פרנדדו דה לה רואה. לדבריה, גם בח"ל לא רווה נחת מהצילומים בעיקר בגלל שנכח אישית על הסט.

"הוא אמר לי כל הזמן: 'שימי על עצמך צעיף או משהו', אבל בסוף הוא סובב את הראש הצידה ונתן לזה לקרות", מסכמת שאקירה, "גם ההורים שלו ראו את הקליפ. הגברת הראשונה לשעבר של ארגנטינה חשבה שזה מאד סקסי, אבל קלאסי. מה אבא שלו חשב אין לי מושג כי לא יכולתי להסתכל לו בעיניים".