דנה אינטרנשיונל חזרה ראשונה (צילום: EBU)
דנה אינטרנשיונל בחזרה הראשונה לקראת האירוויזיון, בדיסלדורף, גרמניה | צילום: EBU

דנה אינטרנשיונל קיימה לפני שעה קלה חזרה ראשונה על הבמה בדיסלדורף שבגרמניה עם השיר "דינג דונג", לקראת חצי גמר האירוויזיון שיתקיים ב-12 במאי (חצי הגמר השני, הראשון ב-10.5) ובו תייצג את ישראל בתחרות הזמר האירופית.

דנה עלתה לבמת החזרה כשהיא לבושה בשמלה בהירה קצרה ומתחתיה מכנסיים, מרכיבה על פניה משקפי שמש (בגלל התאורה הצבעונית) ולמותניה צמודים פריטים ו/או אביזרים לא מזוהים, שנראים כמו תיק איפור, פאוץ', מימיה וכסת צבעים של צייר - מחקו את המיותר. האם מדובר בהצהרה אופנתית חדשה של הדיווה אינטרנשיונל? נדע בהמשך.

דנה נראתה ונשמעה נהדר, שרה בחי על במת החזרה, התנועות שלה משכנעות ומזמינות לרקוד. המלוות שלה, שעומדות מצד שמאל (במבט מהקהל) לבושות בשמלות בהירות קצרות ונראות, גם מרחוק, סקסיות למדי. הנאמבר בכללותו נראה כנאמבר מנצח, למרות שהכל מצולם ממצלמה אחת ואין עדיין חיתוכי עריכה של במאי.

אתרי ההימורים הגדולים מדרגים את דנה אינטרנשיונל כמי שסיכוייה לעלות לגמר האירוויזיון במוצאי שבת 14 במאי נמוכים. עם זאת, במשלחת הישראלית לאירוויזיון ובסביבתה של דנה שומרים על אופטימיות וטוענים (ובצדק) שאין הרבה קשר בין ההימורים שלפני האירוויזיון לבין התוצאות במהלכו.

דנה אינטרנשיונל בצילום אינטימי:

דנה אינטרנשיונל, מלוות (צילום: EBU)
המלוות של דנה אינטרנשיונל, חזרה ראשונה לקראת האירוויזיון בדיסלדורף, גרמניה | צילום: EBU

>> ג'סטין ביבר חטף ביצים בהופעה באוסטרליה