שלושה שבועות עברו מאז שמדונה פתחה את הטור הנוכחי שלה, במסגרתו היא מעלה הופעות באולמות מצומצמים יחסית ברחבי העולם. במהלך התקופה הקצרה הזאת מלכת הפופ כבר הספיקה להרגיז את מעריציה עם ביטולים של מספר הופעות ואיחור של יותר משעה לאירוע הפתיחה. השבוע היא איכזבה את הקהל פעם נוספת כשהודיעה על ביטול הופעה ברגע האחרון.

ביום שני מדונה הייתה אמורה להעלות את המופע במרכז לאמנויות הבמה בברוקלין מול אלפי מעריצים, אבל מספר שעות לפני פתיחת הדלתות המתוכננת היא הודיעה דרך הרשתות החברתיות על ביטול האירוע ודחייתו למועד אחר בעקבות פציעה בברך. לפי ההודעה הרשמית של מפיקי האירוע, רוכשי הכרטיסים לאותה הופעה יקבלו בימים הקרובים עדכון לגבי המועד החדש שנקבע עבורה.

View this post on Instagram

Its Hard for Madame ❌ to admit that she is also a human being made of flesh and blood and she must rest for the next 3 days to insure full recovery for her knee. I am not a quitter. This hurts me more than you can imagine. Its time to take those heels and fishnets off for a few days! . Thank you for your understanding. ♥️. See you very soon !! #recovery #madamextheatre #nevergiveup #ongod

A post shared by Madonna (@madonna) on

באותו פוסט ששיתפה, מדונה כתבה בין היתר: "קשה למאדאם X (הכינוי שנתנה לאלטר אגו החדש שלה) להודות בכך שהיא גם בן אדם, בנוי מבשר ודם, ועליה לנוח במשך שלושת הימים הקרובים כדי לוודא שהברך שלה תחלים לגמרי", היא הוסיפה, "אני לא מוותרת בקלות. זה כואב לי יותר משאתם מסוגלים לדמיין".