קלאודיו פלימארי תובע את חברת קריסטל קאסלס לשעבר, אליס גלאס, אחרי שהפנתה נגדו האשמות קשות, בפוסט שפרסמה לפני מספר ימים. אליס פרשה מההרכב ב-2014 וסיפרה שהסיבות לעזיבה הן "מקצועיות ואישיות", אבל רק לפני שבועיים גילתה לעולם שבמשך שנים סבלה מהתעללות ומהטרדות מיניות מצידו של חברה לצמד, שמוכר בשם הבמה אית'ן קאת'.

בין הדברים שאליס סיפרה על שותפה לשעבר בהרכב האלקטרוני המצליח, היא כתבה: "במשך תקופה ארוכה הוא נתן לי סמים ואלכוהול ושכב איתי בדירה ששכר, גם כשלא הסכמתי. האווירה איתו תמיד הייתה מסוכנת. הוא הכריח אותי לשכב איתו ובמידה ולא הייתי מסכימה הוא היה מאיים שיעיף אותי מההרכב".

תגובתו הראשונית לדבריה של הזמרת בת ה-29, הייתה "מדובר בסיפורים שקריים ובדיוניים לגמרי". אחר כך ההרכב ביטל את ההופעות שתוכננו לו לתקופה הקרובה, ועכשיו הוא מגיש תביעה נגד גלאס. הוא טוען שהיא עדיין שבורה מהפרידה שלהם ושמדובר ב"ניסיון לקדם את אלבומה החדש", שיצא באוגוסט האחרון. בנוסף, הוא דורש ממנה פיצויים על סך 300 אלף דולר, עבור הנזקים שגרמה ללהקה בעקבות ההאשמות הללו.

בין הדברים שנכללו בתביעה שהוגשה לבית המשפט: "מערכת היחסים שלי ושל אליס גררה לא מעט קשיים אישיים ומקצועיים בינינו. כשהיא עזבה את ההרכב כדי לטפל בבעיות הנפשיות שלה, אני תמכתי בה באופן מלא. אני אמשיך לעשות זאת, אבל לא אוכל לעמוד מאחורי האשמות כוזבות וניסיונות סחיטה שמגיעים בעקבות הצלחת ההרכב בתקופה שאחרי פרישתה".