מאז ששוחררה ממכון הגמילה בו טופלה לאחר ההתמוטטות שלה ממנת יתר בקיץ 2018, דמי לובאטו עובדת בלי הפסקה על אלבומה השביעי שצפוי לצאת לקראת סוף השנה.

בעבר, מקורבים לכוכבת סיפרו שהיא הספיקה להקליט עשרות שירים עבור הפרויקט החדש, ושכעת כל מה שנותר לה לעשות הוא לבחור את החומרים שייכנסו לעריכה הסופית של האלבום.

לפני מספר ימים דלפו לרשת כמה הקלטות חדשות שלובאטו הקליטה במהלך העבודות על אלבומה הבא, ואחד השירים, "Ain’t No Friend”, עורר סערה בקרב מעריציה של הזמרת וגרם לרבים מהם להאמין שבמהלך השיר היא תוקפת את חברה הטוב לשעבר, הזמר ניק ג׳ונאס.

דמי וניק הכירו במהלך צילומי הסרט "קאמפ רוק" של דיסני בו הם כיכבו זו לצד זה. במשך שנים הם שמרו על חברות קרובה, ולפי השמועות, גם ניהלו רומן קצר.

שבועות ספורים לאחר שהתעוררה בבית החולים לאחר ההתמוטטות שעברה, דמי הסירה את ניק מהאינסטגרם, מה שגרם למעריצים להאמין שסכסוך לא נעים פרץ בין השניים. בנוסף, היא העלתה באותה תקופה פוסט בו סיפרה שהאנשים שהיו חבריה הטובים ביותר "בגדו" בה ברגעים הקשים בחייה.

מי שהספיק להאזין לשיר, שהוסר מהרשת זמן קצר לאחר ההדלפה, נתקל במשפטים כמו "הכל היה טוב אז כשעבדנו בשביל העכבר הגדול (מיקי מאוס, דיסני)"; "היינו החברים הכי טובים, משפחה וכל מה שבאמצע. מעולם לא חשבתי שאתה תהיה האויב"; "אתה לא חבר שלי, האהבה שלך הייתה שקר, השארת אותי למות שם"; ו"זה היה היום העצוב בחיי כשהבנתי שהנאמנות מגיעה רק מצד אחד".

רמז נוסף שדמי ככל הנראה הכניסה לתוך השיר החדש מסתתר בשורה "התרסקנו כמו מפולת שלגים", כשהמילה ׳Avalanche’ ("מפולת שלגים" באנגלית) היא גם השם של הדואט שדמי וניק הקליטו עבור האלבום שהוא הוציא בשנת 2014. היינו אומרים שיש כאן קצת יותר מכמה רמזים, לא?