2018 הייתה שנה מצוינת למריה קארי. הכוכבת בת ה-48 הוציאה אלבום חדש ("Caution"), העלתה שורה של הופעות סולד אאוט ברחבי העולם, נהנתה ממכירות גבוהות במיוחד של פרויקטים שונים מעברה ("Glitter", "All I Want For Christmas Is You") וטיפחה את מערכת היחסים המתוקשרת עם בן זוגה, הרקדן והכוריאוגרף בריאן טנאקה (35). בין לבין היא חשפה בפני המעריצים את התקדמות השינוי החיצוני שלה, אותו החלה בעקבות ניתוח קיצור הקיבה שעברה לפני כשנה.

מדי כמה חודשים מריה העלתה תמונה חדשה שלה, שהציגה הורדה נוספת במשקל ושיגעה את מיליוני העוקבים שלה. השבוע מריה עשתה זאת פעם נוספת כשחשפה את התוצאות האחרונות של המהפך הגדול עם תמונה שצולמה במהלך חגיגות השנה החדשה.

View this post on Instagram

I couldn't have asked for a better way to ring in 2019 than performing in such a magical place! @NikkiBeachWorld @NikkiBeachSaintBarth, I'll be back  #CelebrationOfLIfe #ForeverYoung

A post shared by Mariah Carey (@mariahcarey) on

בחודשים האחרונים רבים מהמעריצים הביעו דאגה כלפי מריה וטענו שהיא לקחה את הדיאטה שלה רחוק מדי והגיעה לרזון קיצוני. בתמונות החדשות הכוכבת נראית בריאה ומאושרת במיוחד והמעריצים שלה מאמינים שבמהלך השנה האחרונה היא הצליחה למצוא את תכנית האימונים המאוזנת שמתאימה לה. בין התגובות לפוסטים האחרונים שהעלתה, ניתן למצוא משפטים כמו "את כל כך יפה", "נראית טוב מתמיד" ו"העבודה הקשה השתלמה".