ככל שעובר הזמן זה נדמה שאר. קלי מסתבך יותר ויותר. לפי הדיווחים האחרונים בארה"ב, שניים מעורכי הדין שלו ביקשו להתפטר ולא לייצגו במשפט שבו הוא מואשם בסחר למטרות מין. מדובר באחד מתוך שני המשפטים שלו שאמור להתקיים בבית משפט הפדרלי שבברוקלין. סטיבן גרינברג ומיכאל לאונרד, עורכי דינו, הגישו כבר ביום שני האחרון את מסמכי ההתפטרות, אך נכון לעכשיו בית המשפט לא השיב לבקשתם.

"הסיבות שלנו לפרישה הן משמעותיות מדי, ולפי איך שאנחנו רואים את הדברים לא מאפשרות לנו להמשיך ולייצג כראוי את מר קלי בנסיבות הנוכחיות", כתב גרינברג בבקשה לשופטת המחוז בארה"ב אן דונלי. שני עורכי הדין הפורשים אמרו שהם כן מוכן להישאר כ"יועצי כוננות" אם בית המשפט יאשר זאת.

View this post on Instagram

A post shared by songmaker (@songmaker)

לפי אתר הרכילות TMZ, הבקשה לפרישה מגיעה לאחר חוסר הסכמה נחרץ בין גרינברג ולאונרד לבית שאר הצוות שמייצג את קלי. "אנחנו מסרבים לעבוד בתיק עם עורכי דין חסרי הניסיון ההכרחי והיכולות כי זה לא האינטרס של הלקוח. זו בושה שהם לא יכולים להדחיק את האגו שלהם או את האינטרסים האישיים שלהם ולעשות את מה שצריך לטובת הלקוח".

שלישיית עורכי הדין הנוספת לא הכחישה דבר מהטענות של אלו הפורשים אבל כן מסרו את הדברים הבאים: "מר קלי פיטר את שניהם לפני שהגישו את הבקשה שלהם". נכון לעכשיו משפטו של אר. קלי מתוכנן להתקיים ל-9 באוגוסט והוא מואשם כאמור בסחיטה, ניצול מיני, עבודות כפייה, חטיפה, פיתוי ושוחד.