מאבקה המשפטי הארוך של קאשה בחברת התקליטים שלה, סוני מיוזיק, הגיע לשלב האחרון - המשפט. ההחלטה של השופטת הייתה לדחות את בקשתה של קאשה לצו מניעה שישחרר אותה מהחוזה שלה עם המפיק ד"ר לוק, שקאשה טוענת שסימם אותה ותקף אותה מינית, בנוסף לשנים רבות של התעללות מילולית ורגשית.

"את מבקשת מבית המשפט לבטל חוזה טיפוסי עבור התעשייה, שעליו נוהל משא ומתן כבד", אמרה השופטת. כמו כן, השופטת קבעה שחברת סוני נתנה לקאשה את ההזדמנות להקליט בלי ד"ר לוק, אבל אנשיה של קאשה טענו שסוני לא תקדם אותה ותתמוך בקריירה שלה. עורך דינה של קאשה כינה את ההצעה הזו "הבטחה חמקמקה" וציין כי הם "טומנים לה פח".

עוד ב-mako מוזיקה:

חברת סוני טענה כי לוק כבר השקיע 60 מיליון דולר בקריירה של קאשה. "האינסטינקט שלי הוא לעשות את הדבר הסביר מבחינה משפטית", הסבירה השופטת. "לא הייתה הצגה של שום נזק בלתי הפיך. ניתנה לה ההזדמנות להקליט". לאחר קריאת החלטת בית המשפט, היה ניתן לראות את קאשה בחלק האחור של האולם עם אמא שלה, בוכה. מחוץ לבית המשפט התאספו מעריצים כדי להפגין תמיכה בזמרת.

בעקבות החלטת בית המשפט, זמרות רבות השתמשו במדיה החברתית כדי להפגין את תמיכתם בזמרת. ליידי גאגא כתבה "יש אנשים בכל העולם שאוהבים אותך, קאשה. ואני יכולה להגיד באמת שאני משתאה מול האומץ שלך". אריאנה גרנדה פרסמה "הלב שלי עם קאשה" ולורד צייצה "עומדת עם קאשה בזמנים הטראומטיים והלא הוגנים האלו. תשלחו וייבים טובים לכיוונה, כולם".

הראפרית איגי אזליה, שנמצאת גם היא במאבקים משפטיים מול חברת התקליטים שלה, כתבה "אני לא מאשימה אף אחד בשום דבר, אבל אני מאמינה שמגיעה לקאשה היכולת להתקדם, ליצור ולהתפרנס". קלי קלארקסון הייתה יותר בוטה וכתבה "מנסה לא להגיד שום דבר כי אני לא יכולה להגיד שום דבר טוב על הבן אדם… אז זאת אני לא מדברת על ד"ר לוק".