חודש לאחר שדלף לרשת, ליידי גאגא שחררה באופן רשמי את סינגל הקאמבק שלה, "Stupid Love", שמלווה בקליפ צבעוני במיוחד. השיר, שלקוח ככל הנראה מתוך אלבומה הבא, מחזיר את גאגא לסגנון הפופי איתו פרצה לפני כעשור.

אותו כיוון מוזיקלי ליווה אותה בשנותיה הראשונות בתעשייה. החל משנת 2014 הזמרת עבדה על מספר פרויקטים כמו אלבום הג'אז המשותף עם טוני בנט, אלבומה הרביעי והאינטימי "Joanne" ופסקול הסרט "כוכב נולד", שגרמו לה לסטות לז'אנרים שונים.

גאגא הכריזה על צאת השיר החדש בשישי האחרון ובמקביל יצאה במספר קמפיינים שיווקיים כדי לקדם אותו. למרות שזכה לתשומת לב רבה, ספק אם השיר יצליח לשחזר את ההצלחה הרבה לה זכו הלהיטים שגאגא הוציאה בתחילת הקריירה שלה, לפני שינוי התדמית העצום שעברה.

בעוד שרבים מהמעריצים בירכו את הזמרת על החזרה לסאונד המקורי שליווה אותה בעברה, היו כאלה שביקרו את גאגא על המהלך וטענו שההיעדרות הממושכת מזירת הפופ גרמה לה לאבד את מקומה. חלקם הגדירו את השיר כ"ניסיון נואש" ו"בינוני".

בין מאות הפוסטים שפורסמו נגד היציאה החדשה של הזמרת, אפשר למצוא משפטים כמו "את כבר לא רלוונטית", "זה לא מצדיק היעלמות של 4 שנים" ו"שום שיר פופ לא יציל לך את הקריירה, נפלת מהפסגה לפני הרבה שנים".