הקריוקי של ג'יימס קורדן הוא כנראה הדבר הכי כיפי בטלויזיה (ובאינטרנט) כרגע. אחרי נסיעות בלתי נשכחות עם אדל ועם ג'סטין ביבר, האיש החמוד הזה לקח איתו לנסיעה את סיה בכבודה ובעצמה, שהגיעה, איך לא, עם הפאה המפורסמת שמכסה לה את כל הפרצוף. היא ניצלה את ההזדמנות כדי להסביר מה הקטע של זה באמת: "אני לא חובשת את זה אלא אם יש מצלמות בסביבה. אני עושה את זה רק כדי לשמור על מידה מסוימת של פרטיות".

עוד ב-mako מוזיקה:

הזמרת המשיכה והסבירה איך התמכרויות העבר שלה הובילו אותה לרצון לשמור על מידה מסוימת של פרטיות: "הייתי זמרת משהו כמו 11 שנים, עם הצלחה בינונית, והייתי אלכוהוליסטית ומכורה לסמים והתנקתי והחלטתי שאני לא רוצה להיות אמנית יותר כי התחיל להתפרסם וזה הפר את היציבות שלי. אז חשבתי - מה שלא קיים בפופ כרגע זה מסתורין. יש לכולם באינסטגרם תמונות שלהם אצל רופא השיניים".


סיה בכל זאת באה לנסיעה הזאת כדי לשיר, וכך היא אכן עשתה והפגינה ביצועים קוליים מדהימים, אבל השניים מצאו את הזמן לפטפט גם, בין היתר על חייזרים. "אני מאמינה בחייזרים כי צפיתי בוידיאו של שר ההגנה הקנדי לשעבר", היא הפתיעה. "הוא אמר שהוא יודע כעובדה שהממשלה האמריקאית בקשר עם 5 גזעי חייזרים שונים. האיש הזה הוא לא סתם בחור ביוטיוב. אני מעולם לא ראיתי חייזר, אבל אולי כן ראיתי, אולי הם מסתובבים בינינו".