בשישי האחרון פרגי הוציאה סוף סוף את אלבומה השני "Double Dutchess", כשהוא מלווה בלא פחות משישה קליפים לשירים מתוכו שיצאו במהלך אותו השבוע. הזמרת ניסתה כל טריק שיווקי כדי לקדם את האלבום, כולל דואט עם ניקי מינאז' (ללא ספק הטריק האהוב והמוכר מכולם), אבל אחד הצעדים היותר חכמים שלה היה להוריד טיפה מהאגו ולהקדיש וידאו שלם ללא אחרת מאשר קנדל ג'נר.

בקליפ לשיר "(Enchanté (Carine" שהועלה ליוטיוב בשישי האחרון, קנדל היא הכוכבת הראשית והיחידה. הדוגמנית בת ה-21, מופיעה שם במספר לוקים שונים ואפילו עושה ליפסינק למילים בצרפתית. זאת כבר הפעם השניה שבה פרגי מנסה לקדם קליפים שלה עם בת למשפחת קרדשיאן. בשנה שעברה היא ביקשה מקים שתיקח חלק בוידאו המושקע ועמוס המפורסמים של "M.I.L.F. Money", וכמובן שההופעה של האחות הגדולה הייתה הרבה יותר פרובוקטיבית וכללה מקלחת חלב.

עבר עשור מאז שהצלע הנשית והדומיננטית של הבלאק אייד פיז הוציאה את אלבומה הסופר מוצלח "The Dutchess" והפכה לכוכבת פופ בפני עצמה. האלבום החדש שיצא בסוף השבוע, סבל מלא מעט דחיות בשנים האחרונות אחרי שהזמרת בת ה-42 הוציאה בזה אחר זה סינגלים, כמו "L.A. Love", "M.I.L.F. Money" ו-"Life Goes On", שסבלו מהצלחה בינונית ולא יצרו באז מספיק חזק כדי לשחזר את הצלחת הקודם. בזמן הזה היא התעסקה בפרויקטים נוספים, ביניהם הקאמבק של הלהקה.