בתחילת השבוע סיפרנו לכם כאן על השיר החדש של אמינם שכולל התנצלות בפני ריהאנה ואזהרה שמכוונת לדרייק מפני בגידה של המעריצים - אבל מתברר שהם לא הזמרים היחידים שאמינם הזכיר בשיר, שמאז יציאתו מעורר עניין רב. 

למזלנו, מגזין תרבות ההיפ הופ Complex, ישב, האזין וחפר - ומצא את כל האנשים המפורסמים שאמינם מזכיר בחלק השני של האלבום "Music to Be Murdered By", ובעזרתם האדיבה ליקטנו עבורכם את כל האזכורים המשמעותיים שאתם צריכים להכיר - ואלה השמות.

ריהאנה

ב"זאוס" אמינם מתנצל בפני ריהאנה, חברתו משכבר הימים ששיתפה איתו פעולה לא מעט בעבר: "השיר ההוא שדלף, אני מצטער עליו רירי, זה לא היה אמור לגרום לך לאבל. ובלי קשר זה לא היה בסדר מבחינתי - אבל אני, כל עוד אני מבטיח מחדש להיות כנה, מתנצל מכל הלב".

דרייק

בבית השלישי של אותו השיר אמינם מהרהר בקריירה ארוכת השנים שלו, ואומר שהוא רואה לא מעט אמנים באים והולכים, אבל בחר להזהיר ספציפית את דרייק: "הם הולכים לבוא עלייך יום אחד. ככל שתנצח יותר ככה הם יקדימו", מסר לכוכב הפופ הקנדי.

טקאשי סיקסניין

בשורה הראשונה של זאוס, אמינם לועג לראפר השערורייתי עם הצמות, ואומר: "היא אומרת שאני פח - אבל היא מקשיבה לטקאשי. איבדת אותי כלבה".

מאשין גאן קלי

לא נעים להודות, אבל אמינם די קבר את הקריירה של הזמר הפופולרי שהיום מככב בעיקר במדורי הרכילות בעקבות הזוגיות שלו עם מייגן פוקס. בזאוס הוא מוודא שאף אחד לא פספס את תוצאות הקרב ביניהם: "היא חושבת שמאשין שטף אותי, אני נשבע באלוהים, הוא הראפר האהוב עליי. הלוואי והוא היה עובר אותי". 

בשיר נוסף אמינם מוסיף: "הם באים עליי עם מאשין גאנס (רובים אוטומטיים), כאילו שהם מנסים להילחם עם יתוש".

 

סנופ דוג

שוב זאוס, שכמו שכבר הבנתם עמוס באזכורים, הפעם אמינם מזכיר את סנופ דוג, שלא הכניס אותו לרשימת 50 הראפרים הטובים בכל הזמנים שלו: "אני דיפלומט כי אני מנסה להיות כזה. הדבר האחרון שאני צריך זה סנופ דוגינג, אחי, דוג, היית כמו אלוהים בשבילי. אחי, לא באמת רק שרתי הפוך דוג (Dog ו-"God").

בילי אייליש

ילדת הפלא סיפרה פעם בראיון שאמינם הפחיד אותה בתור ילדה, והוא כמובן עשה מזה מטעמים: "אבל באמת, אני רק מגשים את המשמעות שלי ורוצח חרוזים. זה ממש ילדותי וטיפשי אבל אני אוהב את זה, אני עושה סיוטים לבילי אייליש".

ג'ה רול ו-50 סנט

בשיר "Discombobulated" אמינם משווה את הסיכוי שהמשטרה תתפוס אותו אי פעם, לסיכוי ש-50 סנט יגמור את הסכסוך המוכר ביותר שלו: "ביום שהם יתפסו אותי יהיה היום ש-50 יכריז על הפסקת אש וימעך את הסכסוך שלו ושל ג'ה - וג'ה רול אשכרה יצליח לשיר ראפ".

קינג וון

בשיר "Tone Deaf", אמינם בחר במחווה מרגשת לראפר שנרצח ממש לאחרונה: "תנוח על משכבך בשלום קינג וון, וזה פשוט לא עוצר. אני יודע שלא".