נשף המט גאלה החגיגי של ניו יורק התקיים הלילה ואחת הכוכבות שחסרונן משך תשומת לב (בעיקר בקרב מעריציה האדוקים) הייתה ניקי מינאז', שנכחה כבר בכמה מהאירועים בעבר. מינאז' לא ממש התביישה לחשוף את הסיבה שבגללה היא נעדרה מהאירוע: מארגני האירוע דרשו מהנוכחים להתחסן נגד קורונה והיא ללא הייתה בעניין.

"הם רוצים שתתחסן בשביל המט. אם אני אתחסן זה לא יהיה בשביל המט", כתבה בציוץ הראפרית, "זה יקרה אחרי שארגיש שעשיתי מספיק מחקר. אני עובדת על זה כרגע. בינתיים, אהובים שלי, שמרו על עצמכם. תעטו מסכות עם שתי גומיות שתופסות את הראש והפנים. לא את אלו שרופפות".

לפני כן מינאז' חשפה שהיא כבר נדבקה בקורונה, בזמן שהיא התכוננה לטקס פרסי ה-MTV שהתקיים ביום ראשון, מה שגרם לה לבטל את ההופעה שלה באירוע. "התכוננתי ל-VMA's, צילמתי קליפ ונחשו מי קיבל קורונה?", צייצה, "אתם יודעים מה זה שאת לא יכולה לנשק או להחזיק את התינוקת הקטנה שלה במשך שבוע? תינוקת שרגילה רק לאמא שלה?".

היא גם הוסיפה שמי שניסה לשכנע אותה להתחסן היה חברה הטוב ואחד הכוכבים הגדולים ביותר בעולם, דרייק: "'תקחי את החיסון', דרייק הרגע אמר לי, למרות שהוא נדבק בקורונה אחרי שהתחסן". היא הסבירה להגנתה שנכון לעכשיו, היא לא התחסנה אבל היא כנראה תעשה את זה בקרוב: "המון מדינה לא נותנים לאנשים לעבוד אם הם לא קיבלו את החיסון. אני לחלוטין ממליצה לאנשים להתחסן, זה הם צריכים להאכיל את המשפחות שלהם. אני בטוח אתחסן כי אני צריכה לצאת לסבב הופעות וכו'".

חשוב לציין שהראפרית לרגע לא עודדה אנשים לא להתחסן (היא אפילו התעצבנה על התקשורת בארה"ב שהציגה אותי כמתנגדת לחיסונים), אבל לסיום נשאיר אתכם עם הציוץ הבא שהיא כתבה: "בן דוד שלי בטרינידד לא מוכן להתחסן מכיוון שחבר שלו קיבל אותו והפך לאימפוטנט. האשכים שלו התנפחו. חבר שלו היה במרחק שבועות מהחתונה שלו, עכשיו הבחורה ביטלה את החתונה. אז פשוט תוודאו שאתם מרגישים בנוח עם ההחלטה שלכם, ולא עושים אותה מתוך בריונות של אנשים".