באחד מהראיונות לקראת שחרור האלבום החדש שלה, "Solar Power", לורד שיתפה שההתנתקות מהרשתות החברתיות הובילה אותה לדאוג שאנשים ישכחו אותה. עכשיו, כשהאלבום כבר בחוץ, היא הגיעה להתראיין בלייט נייט של ג'יימס קורדן היא חשפה קצת יותר את המניעים שהובילו אותה להחלטה הזו כבר לפני כמה שנים.

"נפטרתי מהטוויטר. נפטרתי מהאינסטגרם. חסמתי את יוטיוב, זה היה אחד קשה", סיפרה לורד שלא מחזיקה אפילו במנוע חיפוש בטלפון, "עכשיו הרשת החברתית שלי היא אפליקציית הבישולים של הניו יורק טיימס. אני קוראת את התגובות שם, זה הפך להיות מקור לקהילה בשבילי".

"מקבלים שם כל מיני סיפורים מוזרים. מישהי אומרת כזה 'אני מכינה את זה לבעלי כשהוא חוזר הביתה מהעבודה. והוא עובד בזה ובזה'", היא מסבירה וחושפת אובססיה קטנה לפרטים הקטנים, שלא ממש מפתיעה. "ואת כזה 'אהה'. מפעם לפעם מקבלים כזה פרט משוגע".

אבל מה גרם לה לעצור הכל ולקחת צעד אחורה אפילו מיוטיוב? "הרגשתי שהמוח שלי לא מתפקד כמו שצריך. זה היה נורא קשה, הדבר הכי קשה שעשיתי. הייתי כל כך מחורבנת. הרגשתי כל כך מנותקת. אבל אלו החיים שלי עכשיו", הסבירה הזמרת בת ה-24, והוסיפה שהעוזרת שלה שומרת ומוודאת שהיא בטעות לא מציצה במה שקורה ברשת.

View this post on Instagram

A post shared by Reflex CD & Vinyl (@reflexrecordshop)

למרות הקושי שלה, לורד שיתפה שהעובדה שהיא לא מחוברת מרגיש לה "אלוהי", במיוחד ביחס לבריאות הנפשית שלה: "זה פשוט אלוהי, אני נהנית מזה מאוד. אני אדם ביישן ורגיש. זה המון מידע, ועכשיו אני מבינה איך פשוט התחבטתי בכותרות ובמחשבות של אנשים אחרים כל היום, וזה לא נתן לי הרבה מקום לרעיונות או סיעור מוחות. אני מאוד אסירת תודה על זה עכשיו".

היא יכולה להיות אסירת תודה לא רק כי זה תרם לבריאות הנפשית שלה, אלא גם לקריירה שלה. כזכור, באותו ראיון לפני יציאת האלבום היא סיפרה שההתנתקות הובילה לכתיבת "Stoned At The Nail Salon", הסינגל השני מתוך הפרויקט.

"ככה השיר הזה נולד, חוסר הביטחון שהרגשתי כאילו 'אוי, אף אחד לא ראה אותי כבר תקופה. לא פרסמתי תמונה שלי נראית מגניבה'", היא סיפרה בראיון בזמנו לזיין לואו באפל מיוזיק. "כאילו נשארתי מאחור, נשענתי על זה חזק בשנים שהגיעו אחר כך, והיום זה האושר שלי להישאר מאחור, בדרך מסוימת".