חמש שנים עברו מאז שהסתיימו שידורי העונה ה-12 של "אמריקן איידול", בה השתתפו מריה קארי וניקי מינאז' זו לצד זו, כחלק מצוות השופטים. למרות שבתחילת העשור הן היו חברות טובות ואפילו שיתפו פעולה יחד בשיר של מריה "Up Out My Face", המתיחות שנוצרה ביניהן במהלך התכנית, הובילה לסכסוך גדול שלא הסתיים עד היום.

השבוע מריה קארי התארחה בתכנית הטלוויזיה הלילית של אנדי כהן, ושם סיפרה שהיא אוהבת שתיים מהאויבות הגדולות ביותר של ניקי, ליל קים וקארדי בי, ושתשמח לאחד איתן כוחות, מבחינה מוזיקלית כמובן. הקרע בין ניקי לליל קים החל ב-2011. ליל קים אמרה במספר הזדמנויות שניקי, שרק פרצה באותה התקופה, מנסה לחקות אותה. לפני מספר חודשים קארדי התווספה באופן רשמי לרשימת האויבים הארוכה של מינאז', אחרי שתקפה אותה באופן מילולי ופיזי. קארדי טוענת שניקי ניסתה לחבל לה בקריירה ולפגוע במקורביה רק בגלל שערערה על מקומה בצמרת ההיפ הופ.

בהתחלה, אנדי שאל את מריה על הכוכבת הגדולה של השנה החולפת, קארדי בי, ומריה אמרה שתשמח לשתף איתה פעולה. בהמשך הראיון מריה סיפרה על השיר "A No No", שמופיע באלבומה החדש, וציינה שקיבלה את ההשראה עבורו מהראפרית ליל קים. אחר כל הוסיפה: "אני אשמח אם שלושתנו נשתף פעולה יחד. אם אף אחד לא יתחיל עם זה, זה לא יקרה". אין ספק שהיוזמה הזאת של מריה לחבור לשתי הראפריות האהובות עליה, עלולה לפגוע לא מעט בניקי.