זה לא סוד שבשנים האחרונות נוצר נתק צורם בין ג'יי זי לקניה ווסט. שני הראפרים, שבעבר נחשבו לחברים הכי טובים, טינפו אחד על השני במספר הזדמנויות ובהמשך גם נכנסו למאבק משפטי לאור טענותיו של קניה, לפיהן ג'יי זי גזל ממנו כספים לאחר שהחתים אותו תחת החברה שבבעלותו (טיידל), והסכסוך הרשמי פרץ על פי השמועות בעקבות ההברזה של ג'יי זי וביונסה מהחתונה של קניה וקים קרדשיאן

לפני מספר ימים ציינו המעריצים של השניים 9 שנים לצאת אלבומם המשותף, "Watch the Throne", שזכה להצלחה אדירה בזמנו, ובין היתר אותם גולשים התייחסו לאלבום ההמשך, אותו שני הכוכבים הבטיחו להוציא לפני שפרץ הריב ביניהם.

לאחר שנחשף לכמה מאותם פוסטים, החליט קניה לשתף תמונה מתוך ההופעה שלו ושל ג'יי זי לשיר "Otis" (הסינגל המצליח ביותר מתוך האלבום), אותה הם העלו במהלך טקס פרסי ה-VMA שנערך ב-2011, ולאותה תמונה הוא הוסיף את הכיתוב: "מתגעגע לאח שלי".

למרות שנראה שהשניים עדיין לא גישרו על הפערים ביניהם, קניה וג'יי זי נצפו מבלים יחד לפני כשנה במהלך מסיבת יום ההולדת ה-50 של החבר המשותף שלהם, הראפר פי דידי, והשניים אפילו הצטלמו זה לצד זה בתמונה שהופצה לאחר מכן ברשת ועוררה תקווה לשיתוף פעולה עתידי. האם השת"פ המיוחל בדרך? האמת היא שעם קניה ווסט שום דבר כבר לא יפתיע אותנו.